Życie jakiego prawdziwie pragniesz – formularz rejestracji na warsztat – Łódź

Aby zarejestrować się na szkolenie w Łodzi w dniu 7 listopada proszę o wypełnienie poniższego formularza.Życie jakiego prawdziwie pragniesz to jednodniowy warsztat z dwoma procesami na ciało Access Consciousness. Na warsztacie poznasz dwa procesy na ciało i otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętność wykonywania tych procesów. Na warsztacie otrzymasz także widzę jak korzystać z energii, aby kreować upragnione życie. Poznasz także narzędzia Access Consciousness ułatwiające tworzenie życia w dostatku i radości. Dowiesz, się jak pozbyć się przekonań, uprzedzeń, punktów widzenia i barier, które posiadasz, a które utrudniały Ci dobrą zabawę w życie pełne radości, łatwości i obfitości.


Formularz

Proszę wpisać adres email na, który będziemy mogli wysłać potwierdzenie zgłoszenia na warsztat.
tutaj proszę wpisać imię i nazwisko w taki sposób jak ma się pojawić na certyfikacie
W ciągu kilku dni od zgłoszenia otrzymasz maila potwierdzającego zgłoszenie na warsztat i informacje organizacyjne. Pięknie dziękuję za płatność i zgłoszenie na warsztat.
Wpisz wiadomość czy pytanie dotyczące warsztatu, jeśli nasz szczególne potrzeby zapisz je. Jeśli np. chciałbyś zabrać dziecko na warsztat jest taka możliwość. Do 14 roku życia nieodpłatnie. od 15 do 17 – 50% ceny warsztatu. zapraszam serdecznie

Przed wysłaniem zgłoszenia proszę w wpłatę zaliczki potwierdzającej zgłoszenie w wysokości 200 zł lub pełnej odpłatności za warsztat w wysokości 800 zł na konto Marcin Marcinkowski Gratitude Vibes 14 1140 2004 0000 3702 7849 7923. W formularzy proszę o zaznaczenie czy wpłacono zaliczkę czy całą kwotę.

Jeśli strona rejestracji na warsztat jest dostępna, oznacza to, że na warsztacie są jeszcze miejsca.

Zapraszamy do poznania i polubienia naszej strony na Facebooku


Nasze ciało ma niezwykłe umiejętności – bez zbędnych negocjacji stanie się dla nas każdą energią, o którą poprosimy. Zatem jak by to było nauczyć ciało być energią, która zaprasza radość, łatwość i przyszłość w której naprawdę chce się być i żyć?

Jak by to było zacząć kreować taką przyszłość już teraz? Jak by to było być teraz upragnioną przyszłością? I co z tym wszystkim wspólnego na Ziemia? Jak by to było umieć mieć upragnione życie? Jak by to było mieć zdolność kreowania własnej rzeczywistości na tej przepięknej planecie? Jak by to było pozbyć się wszystkich niepokojów, ograniczeń, barier, uprzedzeń na temat swoich zdolności i możliwości w tym zakresie?

Na tym warsztacie na pewno poznasz pakiet niezwykle życzliwych energii, które pozwolą, na to aby w twoim ciele zamieszkała energia bogactwa i dowiesz się jak to zrobić, aby ciało automatycznie zapraszało każde pieniądze do twoje życia… A do tego poznasz praktyczny sposób pracy z energią, który pozwoli Ci urzeczywistniać to wszystko co od zawsze pragnąłeś wcielić w życie, tylko jeszcze nie wiedziałeś jak to zrobić i czym się stać, aby być dla siebie zaproszeniem do życia jakiego prawdzie pragniesz. Wybrałem do tego warsztatu dwa procesy na ciało – Odbudowa Komunii z Ziemią i Inicjalizacja Nieskończonego Bogactwa. Jeśli jednak w trakcie warsztatu pojawi się świadomość, że inny proces na ciało byłby większym wkładem dla tej kreacji i zmiany, proszę o dopuszczenie możliwości, że procesy na ciało na tym warsztacie pojawią się spontanicznie i będą dobrane tak, aby ułatwić ciału bycie kompatybilną energią z bogactwem, luksusem, kreowaniem łatwości, radości i pieniędzy.

Ponadto, poznasz też narzędzia do tego, aby pozbyć się swoich zahamować, barier i przekonań, które nie pozwalają Ci cieszyć się obfitością pieniędzy w twoim życiu.

Bardzo serdecznie zapraszam na całodniowy praktyczny warsztat kreowania upragnionego życia z procesami na ciało i narzędziami Access Consciousness.