Warsztat "Dotyk Ziemi" Aroma-energetyczny masaż stóp

aromaenergetyczny-masaz-stóp---Marcin-Marcinkowski-access-bars-com-pl-header

Idea - Czym to jest?

To czym jest ten masaż można myślę zapisać w kilku pytaniach:

I najłatwiej będzie gdy pozwolisz sobie zanurzyć się w energię tej przestrzeni, inaczej mówiąc jak by to było nie chcieć tego zrozumieć, tylko pozwolić sobie na ciekawość, co to jest? Co to za energia? 

Po pierwsze: Jak by to było gdyby twój dotyk mógł podarować innym ciało radość i łatwość bycia i poruszania się po Ziemi? 

Po pierwsze: Jak by to było pozwolić swoim stopom u swojemu ciału otrzymać to wszystko czym jest Ziemia?

Po pierwsze: Jak by to było gdyby twoje stopy z  łatwością prowadziły Cię w kierunku wymarzonego życia?

Ziemia jest niezwykle kreatywną przestrzenią, bawi się w nieustanne tworzenie czegoś nowego i pozwala nam doświadczać poprzez nasze ciała piękna i magii wcielenia, mając do dyspozycji przeogromne bogactwo najróżniejszych wibracji …  Jak by to było mieć taką łatwość, radość i poczucie niegraniczonych możliwości tworzenia? Jak by to było pozwolić sobie doświadczyć i być tą łatwością kreowania jaką ma Ziemia? 

Jak by to było dotykać i masować stopy przekazując ciałom energię radości i łatwości tworzenia dowolnego życia? 

Energia masażu i komponowanie z Ziemią

Wszystko czym jest ten masaż i ten warsztat podyktowała mi Ziemia … Przez ostatni rok pytałem Ziemię: Cześć Ziemia, co ty wiesz? Co wiesz o ciałach, o stopach, o dotyku? Ale przede wszystkim najbardziej intensywnie byłem pytaniem: Ciekawe co mogę wykreować z Ziemią? Co moje ciało może kreować z Ziemią? Co mogę kreować z Ziemią, co będzie radością i zabawą dla mnie dla mojego ciała i dla przyszłości, w której warto być i żyć? Dzięki tym pytaniom pojawiały się świadomości dotyczące ciał, ich możliwości, wkładu jakim ciała są dla siebie na tej planecie? Niezwykłe wglądy w to czym są ciała dla Ziemi i czym są ciała dla nas. Czym jest Ziemia i czym jest wcielenie. Wiele z tych świadomości przeniosłem do prowadzonych warsztatów, dzięki czemu z dużo większą swobodą przychodziło mi opowiadać o Ziemi, o ciałach i o tym jak bardzo jeszcze nie doceniamy tego jako ogromny podarunkiem, magią i niezwykłością jest nasze ciało. 

Ziemia opowiadała mi o dotyku, o tym jakim podarunkiem jest dotyk dla ciał i jakie energie zaangażować w ten masaż, aby pokazać, podarować ciałom przestrzeń w której dużo łatwiej będzie im obdarowywać nas, nasze życie i naszą przyszłość. Jak by to było gdyby ciała miały taką przestrzeń, aby z większą śmiałością pokazywały nam jak z życzliwością rozgościć się na Ziemi, jak ją otrzymać  i kreować z nią, z ciałem i z ciałami najpiękniejsze możliwe życie. Dzięki tym pogadankom przebudowała się cała moja świadomość o tym czym jest uzdrawianie ciał i o co ciała tak naprawdę proszą…

Moje rozmowy z Ziemią i wspólne kreacje trwają, ale też jest to czas, najwyższy, aby zacząć pokazywać tą energie i dzielić się tymi świadomościami, aby zacząć kreować zupełnie inne życie na tej przepięknej planecie… Jak by to było pozwolić ciałom ukazać magię i możliwości, którymi prawdziwe są dla nas na Ziemi?

Aromaty - esencje Ziemi

Od lat ciekawiły mnie esencje, to jak intensywna jest energia natury … i to z jak łatwo jest podarować ciałom tą intensywność ten niezwykły podarunek jakim jest Ziemia dla ciał, poprzez aromaty i esencje aromatyczne. Olejki aromatyczne otwierają podczas tego spotkania dostęp do energii natury i ułatwiają ciałom ich otrzymanie i zapamiętanie.

Ziemia zaproponowała 3 kompozycje energetyczne: 

Pierwsza to „Forest Grounging” – Jak by to było pozwolić sobie zanurzyć się w tym wszystkim czym jest Ziemia dla ciał? Jak by to było ponownie połączyć się z Ziemią i uczyć od niej? 

Druga to „Spirits od Earth” – ziemia ma ogromna wsparcie energetyczne, jest przepiękną kreacją i ogromna ilość najróżniejszych energii pielęgnuje to, aby Ziemia mogła rozkwitać. Jak by to było pozwolić tym wszystkim wspierającym energiom rozgościć się w naszych ciałach i być świadomym wsparciem energetycznym dla przyszłości Ziemi? 

Trzecią to „Earth’s Wisdom” – jak by to było czerpać z mądrości i świadomości Ziemi, jak by to było czerpać z jej nieograniczonego bogactwa i różnorodności doświadczeń, które może przekazać nam Ziemia.

Im większe łatwość energetyczna w nas i więcej różnorodnych energii i przestrzeni poznamy, tym łatwiej będzie nam komponować dowolne życie na Ziemi …