Earth Heart Awareness®

Dziś mógłbym powiedzieć, że Earth Heart Awareness® to esencja energetyczna – wspólna przestrzeń wibracyjna, która była przeze mnie komponowana z najróżniejszych wibracji i świadomości, o które prosiłem przez ostatnie lata. Każda z tych próśb związana była z tym, jak w świadomy sposób tworzyć życie na Ziemi w poczuciu spełnienia i komunii z tą przepiękną planetą i możliwościami, które otwiera.

W najprostszym ujęciu moim pomysłem na życie na Ziemi:

jest życie i rozwój z Ziemią…

Życie w obecności, uważności i ciekawości tego czym jest Ziemia i czym jesteśmy My.

Słuchanie Jej próśb i pragnień oraz otwartość na to co możemy tworzyć razem z Nią, w zrównoważony sposób korzystając z całego dostępnego zaplecza, którym bezgranicznie nas obdarowuje, tak aby zaznać pełni obfitości, który jest dla nas dzięki Niej dostępna.


Moim pragnieniem jest to, abyśmy pozwolili Sobie być taką samą przestrzenią życzliwości dla Ziemi i dla Siebie nawzajem, jakim jest Ziemia dla nas, naszych ciał i nieograniczonych pragnień twórczego przejawiania się.


Ziemia jest niezwykle gościnna i w jakiś wyjątkowy sposób nam życzliwa.

W moim odczuciu Ziemia odbiera nas z dużo większą otwartością i ciekawością tego czym tak naprawdę jesteśmy? To trochę tak jakby widziała w nas więcej niż my sami obecnie umiemy dostrzec. Gdyby Ziemia choć na trochę zwątpiła w nas i nasz nieodkryty jeszcze potencjał, to pewnie już dawno nie było by nas na tej magicznej planecie. Odbieram Ziemię jako anielsko cierpliwą. Z ogromnym spokojem pozwala nam budzić swoje nieograniczone moce i otwierać dostępny do świadomości naszej wspaniałości, goszcząc nas u Siebie z ogromną otwartością i zaufaniem..


Jest we mnie ogromna wdzięczność dla Ziemi za to czym jest dla nas, naszych ciał oraz możliwości, które dzięki niej będziemy mogli otworzyć w przyszłości.


Ziemia ma też ogromne Serce … serce, które wkłada we wszystko … Ziemia nic nie robi nie wkładając w to całej Siebie, nie wkładając w to serca. Jak by to było gdyby to była i nasza umiejętność? Jak by to było być w pełni zaangażowanym we wszystko co pragniemy powołać do życia?

Można powiedzieć, że Ziemia i dosłownie i w przenośni ma Serce z Ognia! Możemy się tego od niej uczyć. Jak by to było mieć serce na dłoni i serce z ognia oraz łatwość wkładania serca w tworzenie najpiękniejszego życia na tej magicznej Planecie? Ziemia nie robi nic innego, ciągle tworzy, jest nieustającą świadomą kreacją piękna. Zaprasza każdą energię i bawi się w tworzenie z każdą wibracją bez wykluczeń, bez separacji, bez osądów. Jak by to było gdybyśmy z taką łatwością, otwartością i ciekawością tworzyli nasze życie?


Jak by to było mieć tak otwarte serce i pozwolić sobie widzieć wszystko bez konieczności posiadania stosunku, oceny, osądu czy oczekiwania?


Ziemia jest świadoma, widzi wszystko takim jakim jest, nie udaje, nie łudzi się, nie czeka. Jest biegnącą przez kosmos przestrzenią świadomości. Dokładnie tak jak my, a dokładnie najbardziej lekki pierwiastek nas. Można powiedzieć, że nasza dusza biegnie wraz z Ziemia przez nieograniczone przestrzenie możliwości, wibracji i informacji, tworząc z ciekawością coś nowego, wzbogacając siebie wzajemnie.

Jedną z naturalnych efektów tej wspólnej podróży Ziemi i dusz … są nasze ciała. Jak by to było popatrzeć na swoje ciało jako na przestrzeń niezwykle świadomej podróży Ciebie jako Istnienia i Ziemi jako niezwykle życzliwej, gościnnej i świadomej przestrzeni, tworzącej dla wszystkich Ciał przestrzeń życia. Jak by to było zobaczyć także, że poprzez ciała Ziemia daje naszym Istnieniom przestrzeń do poznania, odkrywania i tworzenia zupełnie nowych możliwości …

Często podkreślam, że na Ziemi nie na sensu nie mieć ciała. To poprzez ciało otrzymujemy i postrzegamy jej nieograniczone piękno i obfitość. Choć energia Ziemi i energia naszych Istnień, potrafią się porozumiewać z łatwością, to nasze ciała są przestrzenią, która łączy nieograniczone możliwości naszych Istnień z potencjałem Ziemi, dając nam przestrzeń na nieograniczony rozwój.


Wszystkie spotkania warsztatowe i indywidualne będą łączyć te elementy … Zawsze będzie Ziemia, zawsze będzie serce, zawsze będzie ciało, bardzo często będzie dotyk, będzie też obecność, uważność, spokój, życzliwość, wdzięczność i delektowanie się byciem i życiem…oraz otwartość na odkrywanie Siebie i podarunku, który postrzegła w nas Ziemia zapraszając nas tutaj do współtworzenia. I oczywiście będą pytania, które otwierają dla nas nowe przestrzenie, ułatwiają nowe wglądy i dostęp do nowych wibracji i możliwości.


Jak by to było iść przez życie dbając o obecność z tym, co wie, czym jest, o co teraz prosi i jaką przyszłość pragnie tworzyć Ziemia?


Czy bycie na Ziemi bez ciekawości i życzliwości dla miejsca, które nas gości pozwala na zbudowanie tutaj prawdziwie dobrego życia? Kiedy tego nie robimy, kiedy nie jesteśmy ciekawi i obecni z Ziemią, to trochę tak jakbyśmy urządzać dom nie wiedząc gdzie jest i jak wygląda …


Jak by to było zacząć dzień z ciekawością: Cześć Ziemia, czego nowego mogę się dziś od Ciebie nauczyć? Czym nowym dla Ciebie być? Jaką nową energią możemy być dla Siebie, aby tworzyć przestrzeń, w której razem możemy rozkwitać?


Z tej ciekawości dotyczącej Ziemi, z nieograniczonej ilości pytań i energii, które otwierały dostęp do Siebie dzięki zadawanym pytaniom. Z licznym praktyk medytacyjnych, oddechowych i energetycznych, z całej tej zakumulowanej świadomości i wszystkich wibracji, które pojawiały się przez lata rozmów z Ziemią i otwierania się na jej świadomość powstała przestrzeń Energetyczna EARTH HEART AWARENESS®

Możesz być pewien, że przychodząc na warsztaty wspierane przez tą bogatą i różnorodną wibracyjnie przestrzeń, otrzymasz dostęp do tworzenia z Ziemią i na Ziemi życia, które jest dużo bardziej spójne z tym czym jesteś, spójne z tym czym jest Ziemia, spójne z tym czym jesteś Ty jako magia wcielenia i spójne z tym czym jest zrównoważona przyszłość, o którą prosiła Ziemia zapraszając nas do Siebie.

To trochę tak jakbyś wskoczył do przestrzeni, w której jesteś spokojny o Siebie, swoje ciało, swoje życie, swoją kreacje i swoją przyszłość. Jak by to było doświadczać takiego spokoju, który jest esencją twojego bycia i życia, a jednocześnie generatywną przestrzenią dla wszystkiego, co ma się w twoim życiu ukazać i je wzbogacić.

Mam nadzieję, że powoli układa Ci się to w pewną całość …

Gdy pozwolisz sobie zobaczyć i pobyć z tym, czym jest dla nas i naszych ciał Ziemia, czym jest spokój i obecność jako podstawa każdego przejawienia się, czym jest „serce z ognia” i „serce na dłoni” i czym prawdziwie jesteś ty dla Ziemi z całym swoim może jeszcze nie w pełni uwolnionym potencjałem, to myślę, że powoli w twojej przestrzeni zacznie pojawiać się odczucie czym jest Earth Heart Awareness®

Dla mnie obecnie jest wibracyjną bazą do tworzenia upragnionego życia z Ziemią i na Ziemi.


Jak by to było umieć żyć pełnią życia na Ziemi?

Jak by to było umieć żyć w poczuciu spełnienia i rozkwitania każdego swojego potencjału?

Jak by to było być na Ziemi magią wcielenia i wcieleniem magii?

Jak by to było być tym wszystkim, czym prawdziwie jesteś ze świadomością, że Ziemia cały czas otwiera dla Ciebie przestrzeń, na to abyś ukazał się w pełni swojej niezwykłości z niegasnącym ogniem ciekawości czym jeszcze wspanialszym możesz się stać?


Zapraszam serdecznie na spotkania, sesje i warsztaty, dla których wspólną przestrzenią wibracyjną jest Earth Heart Awareness®

Więcej o sesjach energetycznych i warsztatach w zakładce MindSET ReSET® i Tranquility Touch®

Z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski