Książka #zapytajciała Marcin Marcinkowski

Ciekawe co mógłbyś otrzymać ty i twoje ciało od książki pełnej pytań? 

Ciekawe, co mógłbyś otrzymać od swojego ciała zadając mu pytania? 

Im więcej zadaję pytań swojemu ciału tym więcej mam informacji, o niezwykłych umiejętnościach naszych ciał, które trudno opisać słowami. Trudno mi powiedzieć od kiedy, ale na pewno od ponad 15 lat kiedy zacząłem swoją praktykę uzdrawiania, mam poczucie, że w bardzo ograniczony sposób postrzegamy nasze ciała i ich możliwości.  

Niestety nasze ciała się temu poddają, bo choć mają swoją świadomość i ogromny nieodkryty potencjał to przede wszystkim  są tutaj dla nas. Nasze ciała są naszą kreacją, powołaliśmy je do życia, ale nie słuchamy ich, nie podążamy za tym co one wiedzą  zbyt mało uwagi przeznaczamy na to, aby poznać ich niezwykłość. Nasze ciała są z tej Planety,  są przygotowane do bycia na tej planecie i wiedzą o niej dużo więcej niż może nam się wydawać.  

Zamiast otrzymać nasze ciała, my chcemy je zrozumieć, tyle tylko, że nasze ciała nie myślą, one korzystają z energii,  postrzegają, otrzymują, emanują, komunikują się wibracyjnie tak jak wszystko na tej planecie.  

 

Jak by to było zacząć słuchać naszych ciał i poznawać

 ich niezwykłe zdolności energetyczne? 

 

Jak by to było robić to nie przez rozum i konieczność zrozumienia, ale poprzez bycie z ciałem i ciekawość tego czym prawdziwie jest twoje ciało? Jaką jest energią i z jaką energią się bawi?

Jest wiele wyobrażeń o energetycznych formach i strukturach naszego ciała, ale jakby to było wyjść  ponad wszystkie definicje, także te, które już przyjąłeś patrząc na ciało poprzez pryzmat energii i świadomości.

 

Co twoje ciało wie o życiu na Ziemi czego warto się od niego zacząć uczyć ?

Te pytania, ten album z pytaniami to pomysł na to, aby zacząć poznawać swoje ciało nie poprzez narzucone definicje i koncepcje, które zbieramy od lat, bez względu na to jaką drogą rozwoju podążamy. 

Te pytanie to też zaproszenie do budowania i bycia niestającą ciekawość tego czym nasze ciała tak naprawdę są i czego możemy się od nich nauczyć, gdybyśmy przestali zamykać  je i to co potrafią w bardzo ograniczające formy i definicje. Żyjemy w czasie dominacji algorytmów rozumienia i podporządkowywania wszystkiego logice, ale gdyby wszystko było logiczne i „zrozumiewalne”, każdy kto tylko trochę układa w całość logiczne układanki miałby dobre życie.

 

My i nasze ciała jesteśmy nieograniczoną przestrzenią nielogicznej zabawy w kreowanie dowolnego życia z przestrzeni nieograniczonych możliwości.

 

Rozum nie wie, jak coś takiego ogarnąć, bo korzysta ze schematów i  policzalnych ilości funkcji. 

Ciało natomiast czuje się w tej przestrzeni jak ryba w wodzie, a książka – energetyczny album #zapytajciała jest propozycją, która ma otworzyć dla Ciebie przestrzeń, która daje Ci dostęp do tego jakie pytania możesz zacząć zadawać ciału, aby pokazało Ci jak z łatwością być i żyć na tej planecie, nie musząc tego ani przez chwilę rozumieć. 

Ta książka w założeniu ma mieć też pewną energetyczną wartość dodaną – powiem tylko, że dobrze ją mieć blisko, dotykać jej lub trzymać pod poduszką…

 

Ciekawe co jeszcze jest możliwe, gdy zaczniesz 

zadawać pytanie swojemu ciału? 

Wypełniając poniższy formularz możesz złożyć zamówienie na książkę #zapytajciała - polecam Marcin Marcinkowski

Proszę zaznaczyć
przy zamówieniu 20 i więcej sztuk cena książki wynosi 80,00 zł, a paczka wysyłana jest kurierem na nasz koszt pod wskazany adres.
proszę o wpisanie adresu email
Na ten numer przyjdzie kod odbioru do odbioru książki z paczkomatu
Tylko numer paczkomatu. Aby wybrać Nr paczkomatu Inpost proszę wyjdź na stronę https://inpost.pl/znajdz-paczkomat
proszę wypełnić jeśli potrzebujesz otrzymać fakturę na firmę, jeśli nie otrzymasz paragon wraz z przesyłką książki

Składając zamówienie proszę o wpłacenie odpowiedniej kwoty na konto, które otrzymasz w mailu po 

złożeniu zamówienia. 

Na adres mailowy podany w zamówieniu przyjdzie informacji potwierdzająca otrzymanie zamówienia. 

Realizacja zamówień na książkę trwa od 5 do 7 dni. 

Pięknie dziękujemy!

Wszelkie pytania dotyczące książki proszę wysyłać na adres proconsciousness@gmail.com

z wdziecznością