Kreatorzy Szczęśliwych Pieniędzy

Ciekawe jak mógłby wyglądać ten świat gdybyśmy odbudowali łatwość z pieniędzmi i przestali funkcjonować w energiach braku i niedostatku?

Ciekawe jak mógłby wyglądać ten świat gdybyśmy mieli narzędzia, pozwalające nam z łatwością tworzyć dowolne życie bez obawy o to skąd wziąć na to pieniądze?

Jak by to było przywrócić sobie i innym łatwość z pieniędzmi? Jak by to było nauczyć się łatwości i dobrze bawić z pieniędzmi w kreowanie przyszłości, o którą prosi nas Ziemia?


Świat widzi w nas wyjątkowość, której czasem sami nie postrzegamy. Widzi w nas możliwości, których my nie chcemy zobaczyć i widzi w nas przestrzeń, która ułatwia rozkwitanie idei projektów, o które prosi nas przyszłość. W najróżniejszy sposób podsyła nam pomysły, na niezliczone kreacje, wiedząc, że w naszej przestrzeni rozkwitną.

Niestety często to co myślimy o sobie, nie pozwala nam urzeczywistniać naszych marzeń, pragnień, idei ułatwiających rozkwitanie życia na Ziemi. Często nie powołujemy do życia, tego co przychodzi do nas bo choć jest w nas gotowość to wydaje nam się, że nie mamy wystarczającej łatwości w organizowania finansowania naszych projektów. Moim marzeniem jest, abyśmy mieli niezbędne narzędzia pozwalające zapraszać łatwość z pieniędzmi do życia. Jak by to było gdyby brak pieniędzy przestał być twoją wymówką? Jak by to było gdybyś widział, że możesz wykreować pieniądze na wszystko co pragniesz urzeczywistnić? Jaką przyszłość może zapraszać twoja łatwość z pieniędzmi?


Kreatorzy szczęśliwych pieniędzy – warsztat jednodniowy.

Większość tego co zaraz przeczytasz pojawi się w formie pytań. Pytania otwierają, zapraszają, ułatwiają zmianę, definicje przeciwnie. Jak by to było zadawać więcej pytań w życiu?

Na postawione tu pytania nie staraj się odpowiedzieć, zadbaj o to, aby zanurzyć się w energię i przestrzeń, które otwierają?

A gdybyś mógł nauczyć się monetyzować magię i wyjątkowość, którą prawdziwie jesteś?

A gdyby mieszkała w tobie świadomość – To co kreuję, generuje dla mnie i dla świata szczęśliwe pieniądze?

A gdyby mieszkała w tobie przestrzeń – każda moja kreacja generuje jeszcze więcej szczęśliwych pieniędzy na Planecie?

A gdyby mieszkał w tobie spokój – umiem powoływać do życia projekty, które będą generować szczęśliwe pieniądze?

A gdybyś był wolny od niepokoju, czy twojemu życiu będą towarzyszyły pieniądze, które pozwolą Ci żyć z łatwością i spełniać marzenia?

Kreowania szczęśliwych pieniędzy powinniśmy uczyć w szkołach. A jeśli nie łatwość z pieniędzmi, jest nieżyczliwością dla nas, naszego życia i przyszłości, w której chcielibyśmy żyć? Jak by to było to zmienić i zaprosić nowe możliwości z pieniędzmi do twojego życia?

Jak by to było nauczyć się łatwości z pieniędzmi?

Jak by to było przywrócić sobie łatwość generowania pieniędzy?

Jak by to było pozbyć się z ciała, życia i przestrzeni każdej energii, które nie pozwalają Ci na zapraszanie dowolnych pieniędzy do twojego życia?

Jak by to było mieć zdolność zmiany swojego biznesu w dobrze prosperujący biznes?

Jak by to było mieć klarowność z tym wszystkim co dzieje się z pieniędzmi w twoim życiu?

Jak by to było być dla pieniędzy przestrzenią do której lgną i doskonale się w niej bawią?

Jak by to było być dla pieniędzy przestrzenią, w której mają ochotę się rozgościć i zostać na dłużej?

Na warsztacie poznasz energetyczne narzędzia ułatwiające Ci stworzenie twojej własnej dobrze prosperującej rzeczywistości finansowej. I zaczniesz być zaproszeniem dla pieniedzy.

Doświadczysz procesu energetycznego: Odbudowa utraconej łatwości w generowaniu pieniędzy i eliminowanie energii braku z ciała i życia.

Otrzymasz skrypt z narzędziami pozwalający Ci przez 90 dni zadbać o wypracowanie nawyków pozwalających pieniądzom dobrze bawić się w twoim towarzystwie.

Będąc uczestnikiem tego warsztatu będziesz mógł wziąć udział w jego kontynuacji – dwu dniowym warsztacie Kreatorzy Szczęśliwych Pieniędzy – na którym będziesz mógł nauczyć się wykonywać sesję energetyczną „Odbudowa utraconej łatwości w generowaniu pieniędzy i eliminowanie energii braku z ciała i życia” – co możemy być ciekawym wzbogaceniem twoich możliwości a także zaproszeniem do tego, aby coraz więcej osób na naszej planecie miała łatwość kreowania pieniędzy. Jak by to było być dla innych przestrzenią, która ułatwia im generowanie szczęśliwych pieniędzy?

Gdybyś chciał doświadczyć sesji energetycznej: Odbudowa utraconej łatwości w generowaniu pieniędzy i eliminowanie energii braku z ciała i życia” – otwierającej nowe możliwości w twojej relacji serdecznie zapraszam w każdy poniedziałek i piątek w Rybniku.

Czas trwania warsztatu – 1 dzień – ok 8 godzin

Inwetycja: 900 zł, (przy wpłacie całości na 2 tygodnie przed warsztatem – 800 zł)

Gdybyś miał pytania śmiało pisz: mm@monetyzowaniemagii.pl lub proconsciousness@gmail.com

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski

Ps. A gdyby wszystko to co dotyczy pieniędzy w twoim życie było dla Ciebie przyjemnością i odprężeniem?


Kreatorzy szczęśliwych pieniędzy – warsztat dwudniowy

opis wkrótce.