Jak by to było być energią 100 milionów dolarów – pakiet odkreowań

Prawda, czym jest 100 milinów dolarów? Prawda, czym jest 100 milinów dolarów dla Ciebie? Jaką zmianę dla świata może kreować 100 milinów dolarów?

Może to wydać się abstrakcyjne i absolutnie niedostępna, ale jak by to było poznać i zaprzyjaźnić się z energią 100 milinów dolarów? Jak by to było być ciekawym jak twoje ciało odbiera taką wibrację? Kiedy jest ciekaw czym jest energią 100 milinów dolarów i zaczynasz zmieniać swoje punkty widzenia wokół tego, wszystko co zrobiłaś/eś ważnego w cyfrach i liczbach związanych z pieniędzmi robi się zdecydowanie mniej solidne i rozpadają się wszystkie szklane sufity dotyczące tego co możesz pozwolić sobie kreować, generować czy urzeczywistniać.

Jak by to było pozwolić sobie postrzec fenomenalność pieniędzy? Jak by to było dostrzec, że pieniądze mają zdolność stworzenia dowolnej rzeczywistości? Jaką rzeczywistość jesteś w stanie tworzyć mają ze sobą poczucie łatwości, które daje posiadanie dostępu do nieograniczonych pieniędzy?

100 milinów dolarów to jest taką ilością pieniędzy, które pozwalają tworzyć na tej planecie projekty dotyczące zmiany o zasięgu globalnym? Jak by to było być globalną zmianą na Ziemi? Jak by to było budować globalne ułatwienie? Jak by to było gdyby tworzenie świadomej przyszłości było wpisane w główny nurt funkcjonowanie ludzi i planety?

Odkreowania to procesu energetyczne – składające się z pytania, które zapraszają inną możliwość i oświadczenia odkreowującego Access Consciousness. Jeśli nie znasz oświadczenia odkreowującego Access Consciousness poniżej jest film o nim.

Zanim kupisz ten pakiet odkreować zalecam kupić najpierw pakiet 111

Jeśli nasz ochotę na trochę więcej ciekawości czym jest 100 milinów dolarów i jak zaprzyjaźnić się z tą energią zapraszam do zakupu pakietu odkreowań: Jak by to było być energią 100 milinów dolarów? Formularz poniżej:

Proszę zaznaczyć
proszę o wpisanie adresu email, na ten adres zostaną wysłane pliki audio
Na ten numer przyjdzie kod odbioru do odbioru książki z paczkomatu

Dziękuję pięknie za złożenie zamówienia. Proszę o chwilkę cierpliwości, formularze na tej stronie nie są automatyczne. Każdy z maili wymaga indywidualnej energii i uwagi, co w moim odczuciu buduje więcej obecności i życzliwości na Ziemi. Osobiście lubię mieć poczucie, że po drugiej stronie ktoś do mnie pisze, to w mojej świadomość to taki czas kiedy podarowuje mi energię swojej uwagi i życzliwości.

Z wdzięcznością

#cieszęsiężejesteśnatejplanecie

Marcin Marcinkowski