Jak by to było wymyślić Siebie na nowo? – formularz rejestracji na warsztat w Katowicach

Aby zarejestrować się na szkolenie w dniu 14 stycznia 2024 w Katowicach, proszę o wypełnienie formularza znajdującego się pod grafiką.

To czym prawdziwie jesteśmy dość często jest dobrze zakopane pod opiniami i definicjami siebie, które przejęliśmy od innych. Nie ważne jak, nie ważne kiedy to zrobiliśmy. Przez większość życia nie uczono nas dbać o to, abyśmy byli ciekawi Siebie, swojego potencjału, swoich talentów, swoich wyjątkowości. Nie dbano o to, abyśmy byli Ciekawi swojego ciała i abyśmy zauważali i odkrywali jego talenty, wyjątkowości, łatwości i predyspozycje. Poszliśmy w świat z dyplomami, certyfikatami, świadectwami nabytych umiejętności, ale rzadko z kompetencjami tworzenia życia w zgodzie z Sobą i podarunkiem, którym jesteśmy dla Planety i jej, i naszej tutaj przyszłości…

Jak by to było pozwolić sobie odzyskać Siebie w swoim życiu? Jak by to było odzyskać Siebie i być ciekawym czym prawdziwie jestem ponad wyuczonymi kompetencjami, które nie koniecznie sprawiają mi frajdę i poczucie satysfakcji i spełnienia? Jak by to było odkryć, wynaleźć, wymyślić Siebie na nowo?

Jak by to było odzyskać dynamikę tworzenia własnego życia w zgodzie z tym co jest twoją prawdą i tym co sprawia Ci radość i łatwość?

Zapraszam serdecznie na 4 godzinny warsztat, który może ułatwić Ci wyjście z sytuacji, których nie masz poczucia, że jesteś w pełni sobą i tym wszystkim co wiesz, że drzemie w Tobie, a nie wiesz jak pozwolić sobie na to, aby mogło się to ukazać w pełni…

Forma warsztatu to wykład, dialog, ćwiczenia energetyczne i praktyka zadawania pytań, które budzą świadomość i zapraszają energię zmiany i możliwości do twojego życia. A to co tak naprawdę będzie się działo, zależy od tego z jaką prośbą o zmianę przyjdziesz. Na pewno na warsztacie pojawią się elementy sesji MindSET ReSET® -zupełnie nowego zabiegu eliminującego ograniczające Cię założenia przez, które patrzysz na życie.

Proszę wpisać adres email na, który będziemy mogli wysłać potwierdzenie zgłoszenia na warsztat.
tutaj proszę wpisać imię i nazwisko w taki sposób jak ma się pojawić na certyfikacie
Jeśli potrzebujesz imiennej faktury wpisz proszę co ma ukazać się na niej ukazać
W ciągu dwóch dni od zgłoszenia otrzymasz maila z informacją potwierdzającą otrzymanie zgłoszenia na warsztat oraz informacje organizacyjne. Dziękuję za wypełnienie formularza.

Przed wysłaniem zgłoszenia proszę w wpłatę zaliczki potwierdzającej zgłoszenie w wysokości 100 zł lub pełnej odpłatności za warsztat w wysokości 250 zł na konto Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878 . Tytułem Na Nowo – Katowice. W formularzy proszę o zaznaczenie czy została wpłacona zaliczka i jak będzie uregulowana pozostałą płatność za warsztat.

Jeśli strona rejestracji na warsztat jest dostępna, oznacza to, że na warsztat są jeszcze miejsca.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku