Jakby to było?

Posted On 18 listopada 2015| Dodaj komentarz

earthOd małego dziecka jesteśmy uczeni udzielania poprawnych odpowiedzi, rozróżniania dobra od zła, rozpoznawania kto jest naszym wrogiem a kto przyjacielem…Co to nam dało?

Jak wiele separacji, wojen, okrucieństwa, nietolerancji tworzymy na każdym kroku udzielając sobie i innym odpowiedzi?

Czy Ziemia taka jest? Nie! Przyjmuje wszystko w pełnym pozwoleniu i życzliwości by wszystko rosło, kwitło, rozmnażało się, żyło i umierało obok siebie bez punktów widzenia, osądów co dobre a co złe, co potrzebne a co zbędne. Gary Douglas twórca Access Consciousness powtarza to jak mantrę z ufnością, że poczujemy , zrozumiemy, że wiemy i zaczniemy …

Pytanie poszerza świadomość ZAWSZE… Odpowiedź NIGDY

Więc ja się pytam? Kiedy przestaliśmy się pytać?

Kto z Was będąc dzieckiem zadawał miliony pytań o wszystko? Jak małym człowiekiem wtedy byliśmy a jak wielką świadomością dysponowaliśmy, której nikt nie uznawał? WOW! Jakby to było zaprosić tę właśnie świadomość na tę planetę już teraz? A może właśnie teraz?

Już czas …zmieńmy to, skoro przez tyle milionów lat odpowiedzi doprowadziły nas właśnie TUTAJ…czy to TUTAJ Wam wystarcza???

Czy wizja kataklizmów, wojen, ludobójstwa, wyniszczania zasobów planety, globalnego ocieplenia a wreszcie końca tego świata Wam wystarcza? Czy jest to lekkie, radosne a wreszcie czy jest to prawdziwe??? Zacznij pytać!!! Pytaj o wszystko! Nie szukaj odpowiedzi, na pewno znajdą się tacy, którzy z przyjemnością Ci na nie odpowiedzą.

Pozostań w pytaniu i zobacz co TO wykreuje dla Ciebie i całej planety…

Proszę…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *