Szkolenia Access Bars

Access Bars – czym jest warsztat Access Bars – podstawowe szkolenie Access Consciousness

Co otrzymasz podczas warsztatu:

Nauczysz się jak wykonywać sesję Access Bars.

Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars.

Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Organizacyjnie o warsztacie:

Jest to cały dzień dość intensywnej pracy, dużo informacji i dużo praktyki. W ramach warsztatu nie będzie przerwy obiadowej. Będzie kilka przerw na oddech od informacji i małą kawkę lub herbatkę. Ciasteczka i przekąski będą na miejscu, i oczywiście można wziąć większą czy mniejszą kanapkę gdyby ciasteczka nie wystarczyły.

Cały warsztat jest nagrywany audio, nie ma potrzeby notować informacji. W ramach warsztatu każdy uczestnik otrzymuje skrypt i grafiki ułatwiające wykonywanie zabiegu po warsztacie samodzielnie. Warsztat jest certyfikowany i każdy po warsztacie może wykonywać zabieg Access Bars dla klientów.

Nauka wykonywania zabiegów Bars odbywa się na leżankach do masażu, warto się wygodnie ubrać aby mieć komfort podczas otrzymywania zabiegu. Jeśli ktoś ma ochotę wziąć własny koc czy poduszkę oczywiście jest taka możliwości, ale nie ma konieczności, wszystko co jest niezbędne do przeprowadzenia szkolenia będzie dostępne na miejscu.

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów:

Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 1000 zł, dla osób powtarzających warsztaty – 500 zł. dla 15, 16 i 17 latków warsztat jest za 50% ceny podstawowej, dla dzieci do lat 14 – nieodpłatnie, jeśli jeden z rodziców bierze udział w warsztacie 

Warsztaty trwają ok 8 godzin. 

W celu rejestracji na warsztat skorzystaj z formularzy zgłoszenia znajdujących się – TUTAJ

Serdecznie zapraszam.

Marcin Marcinkowski


sesja Access Bars

Co dzieje się w naszej głowie podczas sesji Access Bars

Prowadzimy Certyfikowane Szkolenie Access Bars Access Facelift oraz Access Body w całym kraju.

*Jeśli chcesz byśmy przyjechali do Ciebie, Twojego miasta lub kraju, jeśli poczułeś, że możesz zostać organizatorem danej Klasy Bars zadzwoń lub napisz:

Marcin Marcinkowski: proconsciousness@gmail.com