Symfonia Możliwości #ciało – 3 czerwca g. 21:30 – formularz rejestracjiSymfonia Możliwości – jest sesją energetyczną ułatwiającą zmianę, jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o tym czym jest ta sesja i/lub pozwolić sobie doświadczyć jaką zmianą może być dla Ciebie akurat to spotkanie energetyczne ze świadomością twojego ciała? Proszę wypełnij formularz. Poniżej w formularzu możesz też wpisać pytania jeśli już wiesz, o co chciałbyś zapytać lub o czym usłyszeć na naszym spotkaniu online – sesje symfonia będzie trwała ok. 30 minut – spotkanie na Zoomie przed Symfonią około 15 minut.


Wpisz proszę imię i nazwisko
Podaj adres mailowy na który będę mógł wysłać Ci link do zoomu.
Na wszelki wypadek proszę powtórz adres mailowy
Tutaj możesz wpisać swoje pytanie albo pytania na zoom, dziękuję…

Jak by to było pozwolić sobie być dziś tym wszystkim co uznałaś/eś, że jest dla Ciebie niemożliwe, niedostępne, zbyt odległe, za trudne, za łatwe, za proste, zbyt kontrowersyjne itd?

Opłatę za symfonię możliwości proszę dokonać przed zgłoszeniem – płatność w wysokości 20 zł proszę skierować na konto: 14 1140 2004 0000 3702 7849 7923

Co wiedzą nasze ciała? Co wiedzą o przyszłości i czego możemy się od nich dziś nauczyć? Co nowego jest możliwe dla naszych ciało dziś co wydawało nam się zupełnie niemożliwe jeszcze wczoraj?

zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski