Formularz rejestracji na cykl 4 wrześniowych Symfonii Możliwości – Jak by to było mieć za dużo zadowolonych klientów?

Jeśli nasz ochotę wziąć udział we wrześniowych spotkaniach on-line z energią niegraniczonych możliwości kreowania wspaniałego życia – Jak by to było mieć za dużo zadowolonych klientów, proszę wypełnij poniższy formularz:


Symfonia Możliwości – jest sesją energetyczną ułatwiającą zmianę, jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej o tym czym jest ta sesja i/lub pozwolić sobie doświadczyć jaką zmianą może być dla Ciebie akurat to spotkanie, proszę wypełnij formularz. Poniżej w formularzu możesz też wpisać pytania jeśli już wiesz, o co chciałbyś zapytać lub czym pragniesz aby zająć się podczas zdalnej sesji symfonia możliwości… Po zgłoszeniu otrzymasz nagranie audio, które możesz włączyć w trakcie zdalnego spotkania energetycznego


Wpisz proszę imię i nazwisko
Podaj adres mailowy na który będę mógł wysłać Ci link do zoomu.
Na wszelki wypadek proszę powtórz adres mailowy
Tutaj możesz wpisać dowolną ilość próśb do wszechświata lub wątek, których chcesz poruszyć podczas spotkania online
Proszę przed wysłaniem zgłoszenia o wpłatę wskazanej kwoty, na konto: Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878, tytułem Za dużo! lub jeśli wybierasz wszystko wpłać 600 tytułem – Biorę wszystko! Jaką nieograniczoną zabawą mogę być teraz i co to może wykreować dla mnie i mojego ciała teraz i w przyszłości … do energetycznego zobaczenia podczas sesji… co jeszcze wspanialszego jest dziś możliwe?

Pięknie dziękuję za zgłoszenie na sesje Symfonia Możliwości – Jak by to było mieć za dużo zadowolonych klientów

Jaką zabawą z molekułami nieograniczonych możliwości może być ten cykl spotkań?

Wpłaty doknaj proszę na konto Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878. tytułem: Za dużo! Spotkanie odbędzie się o oparciu o platformę Zoom dobrze jest mieć ją zainstalowaną na urządzeniu, poprzez które będziesz brać udział w spotkaniu.

Po zarejestrowaniu i wpłacie otrzymasz maila z linkiem Zoom do spotkania. Jeśli taka informacja nie przyjdzie sprawdź najpierw folder spam, a jeśli tak nie ma informacji napisz od mnie na proconsciousness@gmail.com.

Czy to już jest ten czas, aby zacząć bawić się z energią bogactwa w twoim życiu?