4x Symfonia Możliwości – Złote Fale Bogactwa – formularz zgłoszenia

Aby wziąć udział w energetycznych spotkaniach – Złote Fale Bogactwa, proszę i wypełnienie poniższego formularza. Proszę też śmiało wypełniać formularz pytaniami i prośbami do wszechświata. Jak by to było pozwolić sobie mieć za dużo próśb to wszechświata?



Terminy spotkań: 7, 14, 21, 28 sierpnia. W te dni spotkania energetyczne na platformie Zoom zaczynamy o g, 21:30. Każde ze spotkań potrwa około 30-45 minut.


Wpisz proszę imię i nazwisko
Podaj adres mailowy na który będę mógł wysłać Ci link do zoomu.
Na wszelki wypadek proszę powtórz adres mailowy
Tutaj możesz wpisać dowolną ilość próśb wszechświata lub wątek, któych chcesz poruszyć podczas spotkania online
Proszę przed wysłaniem zgłoszenia o wpłatę wskazanej kwoty, na konto: Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878, tytyłem ZFB. Jaką złotą falą bogactwa mogę być teraz i co to może wykreować dla mnie i mojego ciała teraz i w przyszłości … do energetycznego zobaczenia podczas sesji… co jeszcze wspanialszego jest dziś możliwe?

Pięknie dziękuję za zgłoszenie na sesje Symfonia Możliwości – Złote Fale Bogactwa

Jaką zabawą z molekułami nieograniczonych możliwości może być ten cykl spotkań?

Wpłaty doknaj proszę na konto Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878. tytułem: ZFB Spotkanie odbędzie się o oparciu o platformę Zoom dobrze jest mieć ją zainstalowaną na urządzeniu, poprzez które będziesz brać udział w spotkaniu.

Po zarejestrowaniu i wpłacie otrzymasz maila z linkiem Zoom do spotkania. Jeśli taka informacja nie przyjdzie sprawdź najpierw folder spam, a jeśli tak nie ma informacji napisz od mnie na proconsciousness@gmail.com.

Czy to już jest ten czas, aby zacząć bawić się z energią bogactwa w twoim życiu?