Urzeczywistnianie marzeń – cykl sesji energetycznych I – październik 2023

Aby coś mogło ukazać się potrzebuje energii. Jak wiele mieszka w twojej przestrzeni pragnień, marzeń wizji innego życia, które wydają Ci się odległe, a czasem nie możliwe do spełnienia, bo nie wiesz, jak zabrać się za ich urzeczywistnienie? Jak by to było nauczyć się dostarczać energii swoim pomysłom, ideom, projektom, pragnieniom czy marzeniom?

Ten cykl to 60 sesji energetycznych. Sesji, które odbywać się będą w październiku 2 x dziennie rano i wieczorem po 15 minut. Rano o g. 5:45 wieczorem o g. 22:00. I to będzie moja praktyka, ale ty możesz wybrać swoje godziny praktykowania. Sesji podczas, których będę energetycznie dbał o to co ma ukazać się w twoim i moim życiu otrzymało energię, o którą prosi, a która jest niezbędna do tego, aby mogło zaistnieć na planie rzeczywistym. A jeśli urzeczywistnianie marzeń, jest o wiele łatwiejsze niż się komukolwiek, kiedykolwiek wydawało?

Konkrety: Kiedy zapiszesz się na cykl otrzymasz film instruktażowy co masz robić w trakcie spotkań rano i wieczorem. Na początku cyklu będzie zoom – organizacyjny. W trakcie w zależności od potrzeb odbędzie się jeszcze jeden zoom, pozwalający na to, aby podzielić się odczuciami ze wspólnych działań energetycznych, a na koniec zrobimy zoom podsumowujący cykl. Sesje energetyczne to praktyka indywidualna każdego uczestnika spotkań, zgodnie z filmem instruktażowym. Dołączamy także prywatną grupę na FB, gdzie można się podzielić pytaniem i będzie też codziennie jakieś pytanie otwierające nowe przestrzenie i nowe możliwości.

Oczywiście warto wstać o 5.45 i zrobić praktykę poranną, po kilku dniach prawdopodobnie poczujesz ekscytację na zbliżającą się praktykę energetyczną 🙂 Oczywiście to jest wybór i nie ma konieczności, wstawanie tak wcześnie rób swoją praktykę rano, o której chcesz. Ale rób 🙂

Jak by to było w pełni zaangażować się w tworzenie wymarzonego życia? Jak by to było w pełni zaangażować się w powołanie do życia tego, o co prosi Cię twoja przyszłość? Jeśli masz ochotę w pełni poczuć moc, którą jesteś i sprawczość, którą możesz się stać, zapraszam serdecznie na cykl URZECZYWISTNIANIE MARZEŃ.

Formularz rejestracji znajduje się pod grafikąProszę wpisać adres email na, który będziemy mogli wysłać potwierdzenie zgłoszenia na warsztat.
Jeśli potrzebujesz imiennej faktury wpisz proszę co ma ukazać się na niej ukazać
W ciągu dwóch dni od zgłoszenia otrzymasz maila z informacją potwierdzającą otrzymanie zgłoszenia oraz film instruktażowy

Pięknie dziękuję za gotowość do wzięcia udziału w październikowym cyklu sesji energetycznych – URZECZYWISTNIANIE MARZEŃ.

Wpłatę w wysokości 130 zł, proszę skierować na konto Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878 – tytułem: Urzeczywistnianie – Październik.

#cieszęsiężejesteśnatejplanecie

Marcin Marcinkowski