Urzeczywistnianie Marzeń II cykl sesji energetycznych – listopad 2023

Aby coś mogło się ukazać potrzebuje energii. Jak wiele mieszka w twojej przestrzeni pragnień, marzeń wizji, ciekawości posiadania innego życia, które wydają Ci się odległe, a czasem nie możliwe do spełnienia, bo nie wiesz, jak zabrać się za ich urzeczywistnienie? Jak by to było nauczyć się dostarczać energii swoim pomysłom, ideom, projektom, pragnieniom czy marzeniom? Jak by to było wzbogacić swoje życie o umiejętność naturalnego urzeczywistniania marzeń?

Bardzo serdecznie zapraszam Cię na listopadowy cykl 60 sesji energetycznych, podczas których wspólnie będziemy dbać o to, aby nasze marzenia urzeczywistniały się z łatwością.

Ten cykl sesji energetycznych będzie trwał od 9 listopada do 8 grudnia. Odbywać się będą 2 x dziennie rano i wieczorem po ok 15-20 minut. Rano, czyli tak jakoś między 6 rano, a przed południem i wieczorem około g. 22:00. W takich okolicach czasowych praktykuję ja, ale Ty możesz wybrać swoje godziny praktykowania. Podczas tych sesji, będę energetycznie dbał o to co pragniesz, aby ukazało się w twoim życiu. Z troską o Twoje i Moje marzenia będę dostarczał im energii, o którą proszą, a która jest niezbędna do tego, aby mogło zaistnieć na planie rzeczywistym.


Jak by to było gdyby na tym świecie Urzeczywistnianie Marzeń, znowu stało się o wiele łatwiejsze i bardziej naturalne niż się komukolwiek, kiedykolwiek wydawało?


Konkrety: Kiedy zapiszesz się na cykl otrzymasz film instruktażowy co masz robić w trakcie spotkań rano i wieczorem. Na początku cyklu będzie zoom – organizacyjny. W trakcie w zależności od potrzeb odbędzie się jeszcze jeden, dwa lub trzy spotkania online (podczas ostatniego październikowego cyklu spotkań było 5) pozwalający na to, aby podzielić się odczuciami ze wspólnych działań energetycznych, a na koniec zrobimy zoom podsumowujący cykl. Sesje energetyczne to praktyka indywidualna każdego uczestnika spotkań, zgodnie z filmem instruktażowym. Aby być dla Siebie codziennym wsparciem jest też prywatna grupa na FB, gdzie można się podzielić odczuciem, wglądem czy własnym spostrzeżeniem i będzie też codziennie jakieś pytanie otwierające nowe przestrzenie i nowe możliwości wspierające praktykowanie.


Jak by to było w pełni zaangażować się w tworzenie wymarzonego życia? Jak by to było w pełni zaangażować się w powołanie do życia tego, o co prosi Cię twoja przyszłość? Jeśli masz ochotę w pełni poczuć moc, którą jesteś i sprawczość, którą możesz się stać, zapraszam serdecznie na cykl URZECZYWISTNIANIE MARZEŃ II

Formularz rejestracji znajduje się pod grafiką.

Jeśli chcesz zobaczyć co działo się na październikowym cyklu Urzeczywistniania Marzeń, zawsze możesz wykupić dostęp do materiałów z poprzedniego miesiąca – link tutaj


Proszę wpisać adres email na, który będziemy mogli wysłać potwierdzenie zgłoszenia na warsztat.
Jeśli potrzebujesz imiennej faktury wpisz proszę co ma ukazać się na niej ukazać
W ciągu dwóch dni od zgłoszenia otrzymasz maila z informacją potwierdzającą otrzymanie zgłoszenia oraz film instruktażowy

Pięknie dziękuję za gotowość do wzięcia udziału w listopadowym cyklu sesji energetycznych – URZECZYWISTNIANIE MARZEŃ II

Wpłatę w wysokości zgodnej z formularzem, proszę skierować na konto Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878 – tytułem: Urzeczywistnianie – Listopad.

pełen wdzięczności

Marcin Marcinkowski

#cieszęsiężejesteśnatejplanecie