Życie jakiego prawdziwie pragniesz – formularz rejestracji na warsztat – Katowice

Aby zarejestrować się na szkolenie proszę o wypełnienie poniższego formularza.Życie jakiego prawdziwie pragniesz to jednodniowy warsztat z dwoma procesami na ciało Access Consciousness. Na warsztacie poznasz dwa procesy na ciało i otrzymasz certyfikat potwierdzający umiejętność wykonywania tych procesów. Na warsztacie otrzymasz także widzę jak korzystać z energii, aby kreować upragnione życie. Poznasz także narzędzia Access Consciousness ułatwiające tworzenie życia w dostatku i radości. Dowiesz, się jak pozbyć się przekonań, uprzedzeń, punktów widzenia i barier, które posiadasz, a które utrudniały Ci dobrą zabawę w życie pełne radości, łatwości i obfitości.


Formularz

Proszę wpisać adres email na, który będziemy mogli wysłać potwierdzenie zgłoszenia na warsztat.
tutaj proszę wpisać imię i nazwisko w taki sposób jak ma się pojawić na certyfikacie
W ciągu kilku dni od zgłoszenia otrzymasz maila potwierdzającego zgłoszenie na warsztat i informacje organizacyjne. Pięknie dziękuję za płatność i zgłoszenie na warsztat.
Wpisz wiadomość czy pytanie dotyczące warsztatu, jeśli nasz szczególne potrzeby zapisz je. Jeśli np. chciałbyś zabrać dziecko na warsztat jest taka możliwość. Do 14 roku życia nieodpłatnie. od 15 do 18 – 50% ceny warsztatu. zapraszam serdecznie

Przed wysłaniem zgłoszenia proszę w wpłatę zaliczki potwierdzającej zgłoszenie w wysokości 200 zł lub pełnej odpłatności za warsztat w wysokości 800 zł na konto Marcin Marcinkowski Gratitude Vibes 14 1140 2004 0000 3702 7849 7923. W formularzy proszę o zaznaczenie czy wpłacono zaliczkę czy całą kwotę.

Jeśli strona rejestracji na warsztat jest dostępna, oznacza to, że na warsztacie są jeszcze miejsca.

Zapraszamy do poznania i polubienia naszej strony na Facebooku