21 energetycznych sesji by stać się zaproszeniem dla pieniędzy

Posted On 26 października 2018|

Jakby to było gdybyś zawsze wiedział/a jaką energią być, aby przypływały do Ciebie każde pieniądze, o które obecnie prosisz?

Jakby to było zawsze umieć być taką energią, która zaprasza pieniądze?

A jeśli to jest tylko umiejętność? A jeśli możesz się tego nauczyć?

To wszystko to tylko energia, która musisz umieć się stać, aby pieniądze same chciały ciebie znajdować i dobrze się z tobą bawić…

Zapraszam na 21 sesji energetycznych, codziennie przez 21 dni, aby twoja przestrzeń – energia, którą jesteś była zaproszeniem dla pieniędzy. Otrzymasz też kilka wspierających ten proces narzędzi i parę innych podpowiedzi, ale przede wszystkim będą to poranne (i wieczorne) sesje energetyczne na odległość, które będą tworzyć przepływ i zapraszać pieniądze do twojej przestrzeni …

Dlaczego energetycznie i do tego na „odległość”

Często słyszę, że energetyczna sesja na odległość jest czymś abstrakcyjnym! Za bardzo abstrakcyjnym aby brać w tym udział 🙂 I to jest coś co uwielbiam słyszeć, bo jeśli coś jest abstrakcyjne, irracjonalne, niepojęte – to tam zaczyna się przestrzeń, gdzie może zacząć płynąć energia z łatwością, bo umysł już nie jest w stanie jej przeszkodzić, zakłócić przepływy, bo nie jest w stanie tego ogarnąć.

Energetycznie czyli tak gdzie jest dostęp do miejsca (przestrzeni), od którego wszystko się zaczyna – wielokrotnie słyszałem, że ktoś kto otrzyma (wygeneruje, czy stworzy) klucz do energetyki naszego ciała i będzie potrafił nią zarządzać – będzie zarządzał medycyną w przyszłości. To taka małą dygresja, ale ogromnie prawdziwa choć jeszcze w tym świecie bardzo abstrakcyjna. Tak czy inaczej im bardzie my pozwalamy sobie postrzegać ten świat poprzez energię, tym bardziej mamy łatwość w zmienianiu go. Im ty będziesz mieć większą łatwość w zarządzaniu energiami, które kreują twoją relację z pieniędzmi, tym łatwiej Ci będzie to zmienić i być dla pieniędzy zaproszeniem.

Cały świat – wszystkie umysły nastawione są na zrozumienie. Nie da się zrozumieć czegoś co nie jest racjonalne. Energia przestrzeń i świadomość nie podróżują po logicznych ścieżkach, tylko podążają za łatwością… szukają przestrzeni, energii i informacji, które pozwalają na ekspansję… To co dzieje się pod tym co widzisz, pod tym co wydaje ci się realne, to energia … tańczące molekuły, które nieustająco mają ochotę coś tworzyć… wzajemnie zapraszają się do ekspansji … nic poza tym nie ma… Jest jedynie powszechna zabawa w kreację …

Ten wszechświat ciągle się rozprzestrzenia bez żadnej logicznej przesłanki… ciągle poszukujemy tutaj zrozumienia, ale tu nie ma racjonalności, jest tylko świadomość możliwości… wszechświat ciągle się rozprzestrzenia bo MOŻE, rozprzestrzenia się i tworzy więcej, bo istnieje taka możliwość – nie ma tu żadnego innego logicznego wytłumaczenie … jest taka możliwość i to jest jedynie zabawa w tworzenie więcej… wykorzystanie potencjału… nie ma nad tym żadnej wzniosłej prawdy… jest wzajemna energetyczna zabawa w zaproszenie do więcej…

Jeśli szukasz zrozumienia to przepadłeś… jeśli masz ochotę zacząć być energią, która bawi się w nieustające: ciekawe co jeszcze jest możliwe? ciekawe co dziś mogę stworzyć więcej? ciekawe co mogę wspanialszego zaprosić do swojego życia? I jesteś gotów być szybkością przestrzeni, to zaczynasz mieć kompletnie, irracjonalne, ale najbardziej naturalne połączenie z tym co dzieje się energetycznie w twojej przestrzeni… Ciągle kreujesz, ciągle tworzysz… ciągle coś zapraszasz, o coś prosisz… zacznij wiedzieć co! Co to jest?

Czy jesteś gotów zacząć wiedzieć co kreujesz, co tworzysz, w co się bawisz z pieniędzmi?

Jedną z najbardziej osądzanych przestrzeni, niegodnych nieczystych a przez to unikanych i wstydliwych … są pieniądze… a łatwe pieniądze to już jest naprawdę granda … nie wolno! Po prostu nie wolno Ci mieć łatwych pieniędzy. Nie i już… w trudzie i znoju a przede wszystkim uczciwie to tak, ale łatwe – MOWY NIE MA!!

A jeśli mogłabyś/mógłbyś przestać racjonalnie patrzeć na to co dzieje się w twoje relacji z pieniędzmi?

A jeśli coś tak irracjonalnego jak łatwe pieniądze, może pojawić się w twoim życiu?

A jeśli to jest możliwe i jeśli będziesz miał/a łatwo z energią, energetyką pieniędzy … będziesz miał/a dużo dużo łatwiej w życiu…

Zgłoś się i napisz mi co się dzieje w twoich finansach… gdzie jest łatwo i gdzie nie do końca … zgłoś się i zacznij bawić się w łatwe pieniądze … otrzymasz wiele wskazówek, wiele narzędzi, wiele ćwiczeń podczas tych 21 dni… ale przede wszystkim będziemy dbać o to, abyś zaczął/zaczęła stawać się energią, z którą pieniądze mają ochotę się bawić!

Możesz nauczyć się być energią, która jest zauważana i pożądana przez pieniądze bez względu na to jak to dla Ciebie teraz brzmi … i ty i pieniądze to energia … i razem możecie być dla siebie zaproszeniem do więcej… możecie tworzyć więcej…

Jakby to było gdybyś zawsze wiedział/a jaką energią być aby przypływały do Ciebie każde pieniądze, o które obecnie prosisz?

Jak się za to zabrać?

Zgłoś się i napisz parę zdań o tym co dzieje się w twoich finansach…

Po zgłoszeniu, otrzymasz, dwa ćwiczenia nagrane do pracy codziennej z pieniędzmi i jedno z nich proszę włączaj podczas sesji porannej … możesz też oczywiście słuchać tych nagrań wielokrotnie w ciągu dnia i być coraz bardzie intensywnym zaproszeniem dla pieniędzy.

Dla tych co pragną jeszcze szybciej i jeszcze intensywniej przewidziana jest wersja turbo czyli 42 sesje w ciągu 21 dni 🙂

Podczas sesji porannych możesz być świadomie obecny, ale też możesz być w drodze do pracy czy szykować rodzinie śniadanie. 6.30 to czas kiedy ja pracuje energetycznie dla wszystkich, którzy biorą udział. Po to otrzymujesz nagranie do pracy samodzielnej, aby tworzyć własną przestrzeń twoje troski i życzliwości dla pieniędzy, a energia moich działań będzie to wspierać codziennie o 6.30, a w wersji turbo dwa razy dziennie o 6.30 i o 22.00.

Inwestycja – 21 sesji przez 21 dni – 350 zł; 42 sesje przez 21 dni – 550 zł

zgłoszenia i pytania: proconsciousness@gmail.com

wpłaty proszę kierować na konto:
64 1910 1048 2260 6805 6554 0001

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

——————————————————————————————
A potem zrobimy dla jeszcze bardziej irracjonalną przestrzeń – pieniądze, które mogą zmienić wszystko ! Ale to dopiero w styczniu 2019.

A gdyby pójść dalej i mógłbyś zaprosić takie pieniądze, która dadzą Ci możliwość globalnej zmiany na tej planecie? A jeśli możesz otworzyć dla siebie taką przestrzeń … co chciałbyś zmienić na tej planecie jeśli miałbyś taką możliwość?

Co mógłbyś zmienić na tej planecie jeśli mógłbyś zaprosić każde pieniądze, które są wymagane do zmiany, którą pragniesz widzieć lub która wiesz, że jest wymagana, aby ta planeta mogła dalej rozkwitać?

wkrótce więcej informacji

a po drodze jeszcze program – Będąc zaproszeniem 🙂 kolejne 21 dni aby zapraszać to czego prawdziwie pragniesz z łatwością … co jeszcze jest możliwe?