A gdyby 2018 rok z robić rokiem zupełnie nowych możliwości?

Posted On 1 stycznia 2018|

A gdyby zawsze i tylko chodziło o to jakie możliwości możesz otwierać, postrzegać, a nigdy nie chodziło o to, że jest jakikolwiek problem do rozwiązania. A gdyby już nic w twoim życiu nie dotyczyło rozwiązywania jakichkolwiek problemów? Czy jesteś gotów/a zrobić rok 2018 rokiem możliwości?

A jeśli rok możliwości to również rok w którym możesz wykreować wszystko? Jakby to było mieć narzędzia do wykreowania absolutnie wszystkiego czego pragniesz? Jakby to było nauczyć się tego w tym roku? Co więcej jest możliwe? Co nowego jest teraz możliwe? Jakim rokiem pragniesz uczynić rok 2018?

Jedne rok lub mniej i jeden milion lub więcej…

Dlaczego rok, i dlaczego tylko milion?

Bo ani o milion, ani o rok tutaj nie chodzi, chodzi bardziej o to, że czasem trzeba pobyć ze zmianą energetyczna wyraźniej, dłużej czy intensywniej…

I czasami potrzebujemy, aby ktoś z boku nas zagrzewał z dużym zaangażowaniem, że damy radę… bo nikt z taką łatwością nie wątpi w nas samych jak my sami?
Nikt z taką łatwością nie poddaje się w drodze udając, że tak kreacja go już nie interesuje, bo jest tysiąc innych możliwości… nikt z taką łatwością nie twierdzi, że pieniądze to one nie są wartę takiego zachodu, bo przecież można inaczej, i bez pieniędzy też się da, i jasne, że da się bo to jest tylko kwestia większej czy mniejszej kreatywności… Nikt z taką łatwością nie powie sobie dziś odpuszczam, dziś mi się nie chce, zawsze nogę to zrobić jutro, pojutrze, czy za trochę…

Stąd koncepcja, że rok, żeby zobaczyć, że z łatwością i lekkością, choć czasem z intensywnie zakasanymi rękawami, można zacząć kreować absolutni wszystko? Na początku była koncepcja, że pół, że pół roku wystarczy nasycać swoje życia zupełnie inną energią i zupełnie innymi możliwościami, ale po miesiącu pytania, co jest wymagane, wyszło, że cały rok.

I to jest na pierwszy rzut oka o pieniądzach, o umiejętności zrobienia dowolnej kreacji finansowej, byciu, kreowaniu, generowaniu, urzeczywistnianiu, posiadaniu i otrzymywaniu pieniędzy, ale to jest rok, o tym o tym, aby umieć urzeczywistnić wszystko czego pragniesz z lekkością. A jednocześnie ten rok jest wymagany do tego aby pokazać każdemu waszemu zwątpieniu w siebie nigdy się nie poddam i zawsze wykreuje to co pragnę, albo jeszcze więcej?

Na tej planecie, „sukces” finansowy jest jakby wyznacznikiem sukcesy życiowego, więc brak pieniędzy, jest dla wielu ludzi powodem do tego, aby się umniejszać, oceniać, nie doceniać siebie. Nie musi być to wasza prawda, nie musi być to wasze odczucie, nie musi być to dla was przestrzeń jeśli weźmiecie pod uwagę tylko pieniądze, ale kreując pieniądze z łatwością macie ogromną przestrzeń budowania na tej planecie zupełnie innego życia…

Przestrzeń, która mnie ciekawi zawarta jest w pytaniu jaką energią przestrzeni i świadomością muszę być, aby mieć realny wpływ na to jak wygląda życie na tej planecie i móc zmienić z lekkością wszystko co wymaga zmiany, aby każdy, kto wybiera więcej miał dostęp do narzędzi i możliwości, które pozwalają kreować życie ponad ograniczeniami. Możecie być częścią tej prośby i wspierać taką kreację i jednocześnie być świadomym kreatorem własnych pragnień.

Od początku, jakby to było ogarnąć z lekkością każde swoje pragnienie więcej i je urzeczywistnić… jakby to było nigdy i nigdzie nie ograniczać się pieniędzmi i tym co dzieje się naszych życiach w momencie, gdy wybieramy być świadomym liderem własnego życia i generować każde pieniądze? A może jeszcze bardziej od początku… Jakby to było widzieć czego prawdziwie pragnę dla Siebie i swojego życia i jakby to było mieć wszystkie narzędzia do tego, aby urzeczywistnić to czego prawdziwe pragnę, nawet jeśli jeszcze nie mam klarowności co to jest?

Czy to jest możliwe? Czy chcesz to wybrać? Czy tego pragniesz życia zawierającego jedynie możliwości? Czy pragniesz więcej dla siebie i swojego życia? Czy łatwość w kreowaniu, generowaniu i urzeczywistnianiu pieniędzy, będzie do tego wkładem? Co ty o tym wiesz?

To co możesz tutaj otrzymać to dostęp do możliwości zmiany każdej energii w swoim życiu? Dostęp do każdego narzędzia, które może pozwolić Ci wygenerować i wykreować wszystko czego prawdziwie pragniesz? I dostęp do tego, że jak ty sobie odpuścisz, to ja Ci nie odpuszczę 
Możesz poddać się zwątpieniu, bo jakiś przez jakiś czas możesz mieć wrażenia, że narzędzia działają zbyt wolno, ale po roku bycia tymi z narzędziami, po roku bycia swoją rzeczywistością, bycia więcej będziesz miał/a dostęp do tego, aby wykreować wszystko z radością i lekkością w dowolnej skali

Co otrzymujesz:

8 spotkań online w każdym miesiącu

2 razy w miesiącu indywidualne spotkanie fasilitujące online i indywidualną symfonię możliwości.

24/365 dostęp do pytań i bycia zagrzewanym do bycia świadomym kreatorem swojego życia, abyś prosił/a o więcej, był/a więcej, był/a więcej otrzymywał/a więcej, działał/a więcej

Wiele prowadzonych ćwiczeń (nagrań) do codziennego słuchania.

Cała zabawa ma być skrojona, tak, aby podarować Ci wszystkie narzędzia, abyś wykreował swoje życie, dokładnie takim jakim zawsze wiedziałaś/eś, że jest możliwe. I otrzymasz każde narzędzie, które będzie Ciebie w tym wspierać. Każde narzędzie, o które indywidualnie poprosisz.

O co tu nie chodzi…

Nie chodzi tu o to, aby się spieszyć, chodzi o to, aby mieć łatwość w wykreowaniu wszystkiego czego pragniesz… Nie chodzi o to, abyś zapłacił/a jutro wszystkie zaległe rachunki, ale o to, aby wszystko w twoim życiu pojawiało się z radością, lekkością i glorią. Nie chodzi o to, aby coś zmieniło się natychmiast, chodzi o to, aby za rok, być i mieć wszystko czego pragniesz, lub być tak wpisana/y w tą drogę, że nic, nikt, nigdy i nigdzie nie będzie mógł przeszkodzić Ci w urzeczywistnieniu tego czego prawdziwie pragniesz.

Tu nie chodzi o szybko, bo szybko będzie efektem ubocznym, tu chodzi o to, aby codziennie wybrać przestrzeń więcej mnie, więcej życia, więcej radości, więcej pieniędzy, więcej możliwości, i po roku być energią, przestrzenią i świadomością urzeczywistniania wszystkiego z łatwością i radością.

Tak jak wspominałem to miała być kreacja półroczna, ale wyszło na to, że jednak czas w którym trzeba być wybieram więcej wybieram więcej dla mnie wybieram więcej dla siebie, wybieram więcej mnie, wybieram więcej dla tej planety jest dłuższy…

Inwestycja 600 zł miesięcznie lub 1600 zł kwartalnie lub 6000 zł za cały rok.

Korzyść: Życie jakiego prawdziwie pragniesz 

Wymagania wstępne: Jestem radością! 

Serdecznie zapraszam, gdyby okazało się, że pragniesz w życiu mieć wszystko czego pragniesz?

Wszystko w moim życiu przychodzi do mnie z radością lekkością i gloria! Co jeszcze łatwiej jest możliwe.