A gdyby tak poznać siebie?

Posted On 27 kwietnia 2020|
Czy jesteś gotów zobaczyć to kim prawdziwie jesteś?

Czy zastanawiałeś się kiedyś co wiesz sobie? Co tak naprawdę wiesz? Nie, co Ci o tobie opowiadano, nie to co słyszałeś o sobie. Czy zadawałeś sobie pytanie: Co ja wiem o sobie? Kim jestem? Kim prawdziwie jestem? Na pewno tak, a czy pozwalałeś sobie na to, aby otrzymać wszystko to, co pojawia się kiedy zaczynasz być ciekaw tego kim prawdziwie jesteś?

Zadaję dziś te pytanie głównie dlatego, że ponad 5 lat pracuje z narzędziami Access i mam wrażenie, że od całkiem niedawna zacząłem dostrzegać i otrzymywać od pytania, które znam w zasadzie od pierwszej swojej klasy Access: Kim dziś jestem i jakie wspaniałe przygody na mnie czekają? Tak, wychodzi na to, że można słyszeć pytanie, znać pytanie, zadawać pytanie i to jeszcze nie oznacza, że pozwalamy sobie otrzymać od pytania i od przestrzeni, którą to pytanie otwiera. Cute but not very bright 😉

Od jakiegoś czasu pozwalam sobie na ciekawość siebie, zadając wiele pytań i pomyślałem, że te, które zadaje sobie mogą też być wkładem dla Ciebie:

Jaką przygodą może być dziś dla mnie nieustanne poznawanie siebie?

Jaką przygodą może być dziś dla mnie nauczenie się dziś czegoś nowego o sobie?

Jakby to było poznać dziś siebie i możliwości, które otwieram?

Jakby to było odkrywać siebie każdego dnia?

Jakby to było gdybym dziś dla siebie był zupełnie nową przygodą?

Przez wiele lat ta gotowość do poznawania siebie wcale nie była tak oczywista, ani naturalna a z racji pytań o przygodę wczoraj znalazłem odkreowanie, które sporo mi wyjaśniło:

Jak wielu z nas nosi w sobie kłamstwo albo zaimplantowany punkt widzenia lub też wibracyjną wirtualną rzeczywistość, która podpowiada, że jeśli pozwolisz sobie doświadczyć prawdziwie głębokiego wglądu w sobie to to co tam zobaczysz to prawdziwa ciemność i czyste zło, które uznałeś, że jest prawdą o tobie, co nie powala Ci na to, aby mieć dobry kontakt ze sobą, a także poznać i uznać wszystko to kim prawdziwie jesteś? wszystko czym to jest i wszystko co się pod tym kryje czy pozwolisz sobie teraz zniszczyć i odkreować? zndźpocpodw9wspns

Jak wielu z nas nosi w sobie obawę o to, że poznając siebie, zaglądając w głąb siebie to co znajdziemy w sobie, to ciemność i zło, co tak naprawdę powoduje, że obawiamy się poznać siebie i zobaczyć to kim prawdziwiej jesteśmy? wszystko czym to jest czy pozwolisz sobie teraz zniszczyć i odkreować? zndźpocpodw9wspns

Jaki wiele zaimplantowanych definicji siebie nosisz w sobie, które nie pozwalają Ci być magią, możliwościami, darem i mocą, którą prawdziwie jesteś?

Jakby to było gdyby poznanie siebie było dziś dla Ciebie prawdziwą przygodą?

Zatem tak dla przypomnienia, wszędzie, gdzie oceniasz, negujesz, separujesz się od siebie na pewno siedzisz w jakimś kłamstwie bądź zaimplantowanym punkcie widzenia! Każda ocena którą nosisz w sobie o sobie to kłamstwo!

Jakby to było być ponad każdym zaimplantowanym kłamstwem o sobie i pozwolić sobie na życzliwy kontakt z samym sobą? Jakby to było uznać, docenić, otrzymać, wszystko czym prawdziwie jesteś? Jakby to było pozwolić sobie na taką przygodę? 🙂 Jak może być jeszcze lepiej?

z wdzięcznością za przygodę

Marcin Marcinkowski