Access Bars w Rybniku – ostatnie szkolenie w 2017 – już 16 grudnia

Posted On 12 grudnia 2017|

Czasem wiesz, że trzeba coś zmienić? Że nadszedł ten czas, czas na zmianę. Ot wiesz to i już. Świadomość. Wiesz, że życie, które masz nie zaprasza Cię do niczego nowego. Nic w miejscu w którym jesteś nie zdziałasz. Nic i nikt nie powie możesz więcej, bądź więcej, zrób inaczej, poproś o więcej, działaj, bo możesz, działaj, bo jesteś podarunkiem dla tej planty. W takich przestrzeniach wiele osób spędza życie, bo kiedy zaczyna dzielić się, ze światem, często tym najbliższym i mówić o zmianie, o możliwościach, o pragnieniach …  spotyka się z ogromnym oporem, Ale po co? Ale jest jakoś, ale inni mają gorzej, ale … opowiadając o innych możliwościach o tym, że pragniesz więcej jedyne z czym się możesz spotkać to opór. Ta rzeczywistość, rzeczywistości przeciętności nie zaprasza do tego abyś był/a moc, magią i możliwościami, którymi prawdziwie jesteś.

Często też wiedząc, że coś innego jest możliwe, wiedząc, że zmiana jest wymagana możesz spotkać się z pytaniem: Jak sobie to wyobrażasz? Ale jak ty sobie to wyobrażasz? A ty sobie nie wyobrażasz nic, nie masz wyobrażenia, nie wiesz co i jak będzie wyglądać. Po prostu stanąłeś w obliczu Wszechświata i mówisz, wiem, że coś innego jest możliwe, wiem, że czas coś zmienić, wiem, że to co dzieje się teraz nie prowadzi do niczego, wiem, że inne życie jest dla mnie dostępne. I bardzo często to co ty wiesz, że jest możliwe jest  niezwykle delikatne, ulotne, subtelne i niedostępne dla nikogo innego. Kołacze się gdzieś, między nieśmiałością, obawą przed byciem ocenionym czy wyśmianym. Wiesz, ale świadomość konfrontacji tego co wiesz, z tym jak sobie to wyobrażasz, często powoduje, że tkwisz w nie-zmianie kolejne lata. Nie czekaj i nie dziel się z nikim tym co wiesz, szczególnie na początku. Zostaw dla siebie i zbuduj moc, zbuduj siebie silniejszym. Aby wybrać siebie i to co wiesz, że jest możliwe, potrzebujesz zbudować siebie silniejszym, nie dziel się pomysłami i nie szukaj wsparcia w najbliższych, oni w 99% przypadków zaproszą Cię do tego, abyś nie zmieniał/a nic i nie był więcej.

Warsztat Access Bars da Ci praktyczne narzędzia do tego, aby zacząć budować moc, którą jesteś, pozwoli Ci zacząć uznawać siebie, swoje wiedzenie i wybierać siebie z lekkością i radością, ponad punktami widzenia i ograniczeniami, które projektuje na Ciebie rzeczywistość ograniczeń. Pragniesz zobaczyć kim prawdziwie jesteś i zacząć kreować życie jakiego pragniesz i wiesz, że jest możliwe, zapraszam serdecznie na Barsa. Poznasz proces, który pozwoli Ci pozbyć się tego wszystkiego co mieszka w twojej głowie co nie pozwala Ci zobaczyć, że jesteś magią, mocą i możliwościami…

Serdecznie zaprasza 17 grudnia na szkolenie Access Bars do Rybnika

więcej informacji i zapisy na szkolenie: proconsciousness@gmail.com

z wdzięcznością za każdy twój wybór bycia więcej

Marcin Marcinkowski