Access Bars w szkole…

Posted On 30 września 2022|

Jak by to było gdyby narzędzia, które czynią życie łatwiejszym był dostępne już w przedszkolu, czy szkole podstawowej?

Jak by to było gdyby każdy dzieciak na tej planecie wiedział, że bycie pogodnym, radosnym szczęśliwym jest naszym naturalnym stanem, nawet jeśli inni tego nie wybierają?

Jak by to było gdyby w szkole był przedmiot „Dbanie o radość i łatwość w życiu? albo „Życzliwość dla Siebie i swojego ciała”?

Jak by to było gdybyśmy rozbudzali dziecięcą ciekawość, zapraszając je do przyglądania się temu co sprawia im łatwość, co je ciekawi, co jest ich naturalna zdolnością?

Jak by to było gdybyśmy wybierali świadome życie – świadomość to łatwość, to otrzymywanie wszystkiego, co tworzymy razem z planetą, to wiedzenie, że to co wybierasz kreuje przyszłość, w której będą żyły nasze dzieci, to także bycie zmianą i możliwościami, o którą prosi nas przyszłość… Jak by to było nauczyć się postrzegać, wiedzieć być i otrzymywać to o co prosi nas przyszłość ? Jak by to było nauczyć się postrzegać, wiedzieć być i otrzymać to o co prosi nas Ziemia?

Jak by to było nauczyć się postrzegać, wiedzieć być, otrzymać i kreować to o co prosi nas przyszłość naszych dzieci?

Jaką zmianą możemy być razem, aby to co często wydaję się i niemożliwe, i odległe było łatwe do urzeczywistnienia?

Jak by to było gdyby znajomość Barsa, była umiejętnością powszechną? Jakim mogło by to być ułatwieniem i zaproszeniem do życia w szczęściu i radości?

Jak by to było gdyby Bars był pierwszym wyborem na drodze do wyboru świadomego życia? To co robi Bars to czyści naszą głowę ze zbędnych danych, które sabotują to czym możesz być, ale nie możesz się tym stać, bo to co myślisz o sobie nie pozwala Ci zacząć wybierać, ani nawet pomyśleć o tym, że jesteś podarunkiem zmianą i możliwościami o które poprosiła przyszłość… Jak by to było zrobić komuś dziś Barsa, aby jego życie stało się łatwiejsze i bardziej pogodne?

Jakim ułatwieniem byłoby to dla bycia na tej planecie i kreowania życzliwego życia razem z Ziemią, gdybyś patrzyli na Siebie samych i Siebie nawzajem z wdzięcznością? Jak by to było gdyby to była powszechna gotowość, która stale w nasz mieszka?

Co nowego jest dziś możliwe?

Co innego jest dziś możliwe?

Co nowego możesz otrzymać dziś o zabiegu Access Bars?

Co nowego mogą dziś otrzymać od zabiegu Access Bars twoi bliscy?

Jak by to było gdyby Access Bars był pierwszym wyborem na drodze ku łatwiejszemu i bardziej radosnemu życiu?

bardzo serdecznie zapraszam po nowe możliwości z Access Bars…

z wdzięcznością

Marcin