Access Facelift – czyli eliminowanie programów, które zmuszają twoje ciało do tego, aby potrzebowało się starzeć?

Posted On 3 listopada 2021|

Jak jest twoja prawda? Co o ty wiesz? Co wie o tym twoje ciało?

Czym nasze ciała muszą się starzeć? Czym twoje ciało musi się starzeć?

Otóż w tej rzeczywistości zdecydowanie tak! Ogromną cześć naszego życia zapraszam ciało do tego, aby funkcjonowało poprzez uśrednioną poprawność, chcemy aby nasze ciało wyglądem, formą, strukturą, powszechnymi umiejętnościami, ogólną sprawnością, nie odbiegało od średniej „ogólnocielesnej” na tej planecie czy w społeczności w której funkcjonujemy. Wszelkie odchyły od tego co uznaliśmy za normę, piętnujemy w swoim ciele i przez większość naszego życia oceniamy, porównujemy i osądzamy nasze ciało. Można powiedzieć, że ciągle poddajemy nasze ciało programowaniu, programujemy dopasowanie, poprawność, czasem programujemy perfekcję, doskonałość, czasem programujemy postępowanie zgodnie z ścieżkami i bólami wybranych lub narzuconych nam idei. I to wszystko nie ma nic wspólnego z ciałem. Tak, nic nie jest tutaj związane z ciałem. W tym powszechnym programowaniu ciał, na dopasowanie i podporządkowanie, nigdy nasze ciało nie zostało zapytane o jego pragnienia, potrzeby, talenty, możliwości i wyjątkowości, niezwykłości … Dlatego, że głownie myślimy o naszym ciele. Nie nauczono nas być obecnymi z naszym ciałem czy ciekawi tego czym jest nasze ciało. Nauczono nas osądzać i separować się od naszych ciał i ciał innych ludzi. Ale jak każdy narzuconych schemat funkcjonowania czy też wgrany program, można to zmienić…

Nasze ciało jest najpiękniejszym podarunkiem jaki mogliśmy sobie wybrać, aby mieć niezwykłą podróż poprzez to wcielenie. Nasze ciało najpiękniej i z ogromną łatwością potrafi nam pokazać pełnie życia na tej planecie… ale tego nikt nie nauczył nas być ciekawymi… Jakby to było zacząć pisać dla twojego ciało oprogramowanie oparte o możliwości, radość, ciekawość i kreowanie upragnionego życia?

Jakby to było zacząć uczyć się od ciała bycia na tej planecie w taki sposób o jaki prosi nas przyszłość Ziemi? Jakby to było otrzymać od ciało to wszystko czym może być dla Ciebie w przepięknej podróży zwanej wcieleniem?

Facelift potrafi zresetować wszystkie programy jakie zostały narzucone na twoje ciało, ale potrafi także pokazać Ci podarunek jakim jest twoje ciało? Jakby to było zacząć patrzeć na ciało z perspektywy tego czym jest dla Ciebie? Jakby to było być ciekawym jakim podarunkiem ciało jest dla Ciebie i co możecie kreować razem na Ziemi?

Zapraszam serdecznie na warsztaty Access Facelift. W tym roku jeszcze w 11 listopada w Rybniku, 20 listopada w Krakowie, 28 listopada w Warszawie, 4 grudnia w Łodzi.

z wdzięcznością

Marcin