Chaos i magia – jakby to było zacząć ten rok zupełnie inaczej?

Posted On 4 stycznia 2019|

Sesje energetyczne i warsztat online – Chaos i magia

Porządek, uporządkowanie i bycie porządnym…, a może przyporządkowanie lub nawet podporządkowanie… Jak wielkie znaczenie nadajesz porządkowi i uporządkowaniu co nie pozwala Ci zaprosisz zmiany, wszędzie tam gdzie wiesz, że ta zmiany po prostu musi zagościć natychmiast?

Wszystko ma zawsze wiele obliczy… ale chaos w oczach bardzo wielu – raczej jedno … w chaosie nie ma nic dobrego, nie może być nic dobrego … bo wszystko to co myślisz o chaosie to to, że nawet jeśli czasem zajrzy do twojego życia to na pewno trzeba będzie po nim posprzątać 🙂 chaosu na wszelki wypadek nauczyliśmy się bać i unikać… I nawet jak wiemy, że w danej sytuacji przydało by się zdecydowanie więcej chaosu to i tak będziemy podchodzić do tego z rezerwą … zaprosimy go na chwilkę, aby zrobił robotę najszybciej jak to jest możliwe i odszedł w nieznane, byśmy mogli dalej pielęgnować uporządkowanie i podporządkowanie temu co właściwe i poprawne…

Tyle tylko, że wszystko to co uporządkowane jest związane ze schematem, a na schematach zbudowane jest ta rzeczywistość – pełna ograniczeń, osądów, umniejszeń i podporządkowań. A co jeśli, aby pójść w kierunku tworzenia swojego życia inaczej, wcale nie jest wymagane ani większe uporządkowanie ani harmonia we wszystkim?

A jeśli jest inaczej… a jeśli to chaos mógłby grać główną rolę w twoim życiu, a od czasu do czasu zaglądać porządek? A jeśli to jest ta transformacja życia, która wiesz, że będzie pracować dla Ciebie i pozwoli Ci w najłatwiej generować, kreować i urzeczywistniać to czego pragniesz?

Jak chaos może pracować dla Ciebie i jak pozbyć się wszystkich obaw, które chaos niesie za sobą?

Co magia ma z chaosem wspólnego? I do jakiej transformacja możesz mieć dostęp kiedy pozwolisz sobie być magią, którą prawdziwie jesteś?

I jakby to było zacząć rok 2019 bez żadnej historii i żadnego punktu odniesienia do własnej historii… aby już nigdy nic nie mogło Ciebie zatrzymać?

To co chciałbym Ci podarować podczas sesji energetycznych chaos i magia i towarzyszących im warsztatowych spotkań online to: dostęp do możliwości i narzędzia do zmiany wszystkiego co jeszcze zatrzymuje Cię w życiu i nie pozwala Tobie funkcjonować z przestrzeni pełni potencjału, którym prawdziwie jesteś…

Chciałbym abyś zobaczył/a zupełnie inaczej wszystko to co uznałaś/eś, że pracuje dla Ciebie i pozwolił/a sobie postrzec, czym chaos może być dla Ciebie, że można go oswoić, a energię chaosu możesz zatrudnić do kreacji? Co więcej pragnę, abyś odkrywał/a magię, i był/a magią.

Być może polubisz też wszystko to co magiczne i każda kreacja stanie się dla Ciebie niezwykłą, nieziemską przygodą… a i tak pewnie to tylko początek możliwości, które będę się otwierać w trakcje sesji i spotkań…

Co jeszcze wspanialszego jest możliwe? I jaką magią możemy być dla Siebie, aby odkrywać piękno, magię, zmianę i podarunek, którym jesteśmy dla tej planety teraz?

Co się będzie działo:

W poniedziałek 14 stycznia o 21:30 zaczynamy sesją energetyczną

A we wtorek 15 stycznia o 21:30 zoom … a dalej już na bieżąco będziemy ustalać…

W programie codziennie przez 30 dni o 21:30 sesja energetyczna „Symfonia Możliwości” zapraszająca zmianę i otwierająca możliwości, o które prosisz…. A w trakcie wpleciemy 4 spotkania online, które dadzą Ci narzędzia do zmiany, każdej energii obecnej w twoim ciele i życiu.

Jeśli masz pytania – bardzo proszę o kontakt proconsciousness@gmail.com lub tel 506104987

Jeśli masz ochotę wziąć udział – poproszę o zgłoszenie proconsciousness@gmail.com lub tel 506104987 i wpłatę 400 zł na konto: 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

Czym dziś odmawiasz sobie być, aby być i mieć wszystko czego pragniesz z łatwością i radością?