Energia Earth Heart Awareness® – praktyka obecności No_1

Posted On 8 stycznia 2024|

Tak często jak to tylko będzie możliwe, krótkimi wpisami na tej stronie będę zachęcał do tego, aby pobyć Sobie z większą ciekawością i z większą obecnością z tym czym jest Ziemia dla nas, naszych ciał i inicjatyw, które podejmujemy tworząc nasze życie na tej przepięknej planecie.

Najczęściej będą to pytania z którymi warto pobyć lub kilkuminutowe praktyki, które pozwolą na to, aby bardzie zaprzyjaźnić się z tym wszystkim czym jest Ziemia i przestrzeń energetyczna „Earth Heart Awareness®”

A gdyby tak przespacerować się dziś przez Życie z obecnością, ciekawością, uważnością: Jak ogromne zaplecze energii życia jest dla mnie dostępne dzięki temu, że wybrałem być na tej przepięknej planecie?

Jak wiele energii życia zakumulowała Ziemia, z której mogę teraz skorzystać?

Jak by to było zrobić dziś kilka lub kilkanaście kroków albo po prostu pospacerować ze świadomością, jak nieograniczonym źródłem życia, może być dla mnie Ziemia? Jak nieograniczonym źródłem życia, może być dla wszystkiego co pragnę, powołać do życia?

Większość tych wpisów będzie również dostępne na naszej stronie na FB

Zapraszam serdecznie do praktykowania obecności i uważności z tym co pojawia się w twojej przestrzeni i twoim ciele kiedy zadajesz pytania.

Zapraszam także bardzo serdecznie na Sesję i warsztaty MindSET ReSET® i Tranguility Touch® – jeśli tylko masz ochotę mieć na Ziemi żyć spójne ze spokojem i odprężeniem ale także z ogniem i zaangażowaniem w tworzenie, które ma w sobie Ziemia zapraszam na szkolenia i energetyczne spotkanie wspierające Ciebie, twoje ciało i twoje kreacje.

Z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski #cieszęsiężejesteśnatejplanecie