Jaki świat kreujesz?

Posted On 2 grudnia 2015| Dodaj komentarz

wieczor-z-narzedziami

Czy jesteś świadom tego co kreujesz? Czy jesteś świadom tego co wykreowałeś dziś? Czy masz w sobie tyle odwagi, aby przyjrzeć się temu i poznać prawdę, wiedzieć co kreujesz? Czy kreujesz zmiany, które chciałbyś oglądać na tym świecie? Czy Ty jesteś tą zmianą, jaką chciałbyś widzieć wokół siebie?

Czy wiesz, że kreujesz zawsze, nawet jeśli jesteś w trakcie czynności, która można uznać, za wyjątkowo odtwórczą to własnie w tym momencie też tworzysz, bo zawsze jesteś energią, zawsze część twojego potencjału jest zaangażowana w jakąś kreację. Jak to by było gdybyś podchodził do tego bardziej świadomie? Czy chciałbyś widzieć co właśnie tworzysz, czy chciałbyś się przyjrzeć energii, która własnie teraz jesteś? To własnie ta energia, która wybierasz, że jesteś choć wcale nie uznajesz, że wybierasz, a często nawet zapierasz się, że wybierasz, może być tą energią, która generuje najwięcej w Twoim życiu?  Jesteś kreatorem swojego życia w każdych 10 sekundach. Jakby to było gdybyś to uznał i zaczął poznawać narzędzia, które pozwolą Ci robić to świadomie i z coraz większą lekkością? Jakby to było gdyby uznał tą moc, którą jesteś i przestał udawać, że jesteś za mały, za duży, za mądry, za głupi, za ładny, za brzydki… żeby zacząć kreować swoje życie?

Czy jesteś gotów wybrać zmianę, którą chciałbyś widzieć wokół siebie?

Serdecznie zapraszam na Wieczór z Narzędziami Access Consciousness w piątek w godz 18 – 20, cena spotkania 50 zł. Miejsce:  ŁDK, Łódź, ul. Traugutta 18 sala 102

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *