Klasa Access Bars w Łodzi – 6 stycznia 2016 r.

Posted On 2 stycznia 2016|

klasa-bars-Łódź-Marcin-MarcinkowskiCzy czasami miewasz w sobie takie poczucie, że wiesz, że możesz być komuś pomocny? I wiesz, że potrafisz i wiesz jak to zrobić i po prostu jesteś naturalnie i z pełną troską – dla kogoś. Jesteś cały dla kogoś, bo jest to zupełnie naturalne w tobie, że możesz. Prawdziwa troska, gotowość do zadbania o drugiego człowieka jest czymś co płynie w nas od zawsze. Każdy z nas czy tego chce czy nie jest uzdrowicielem dla wszystkich wokół. Nie wierzysz? Przypomnij sobie co dzieje się z Tobą w obliczu choroby innych? Jak się wtedy zachowuje twoje ciało, twój umysł? Czy pojawia się w tobie gotowość do pomocy? Czy czasem czujesz się gorzej przebywając z osobami schorowanymi? Czy czasem czujesz się trochę niekomfortowo, że nie możesz, że nie wiesz jak pomóc? Czy po prostu nie uznałeś, że już pomogłeś? Czasem jesteśmy tak bardzo gotowi pomóc innym albo wszystkim, że zabieramy od nich nieświadomie część energii, która powoduje to, że źle się czują?

Tak, każdy z nas mniej czy bardziej świadomie uzdrawia wszystko wokół!

Czasami robisz to właśnie świadomie, bo wiesz jak to zrobić a czasami robisz to zupełnie nie świadomie, bo wiesz, że możesz, ale nie wiesz jeszcze jak?

A jakbyś się czuł, gdybyś wiedział, gdybyś zamiast uzdrawiać świat wokół Ciebie nieświadomie, poznał narzędzia, które dają Ci umiejętność bycia wsparciem dla innych?

Jakby o było gdybyś naturalną nieuświadomioną zdolność, przełożył na umiejętność która może być wsparcie dla Ciebie i innych?

98% naszych myśli, naszych stanów, naszych emocji, naszych pragnień, naszych potrzeb, naszych uczuć, naszych ograniczeń wcale nie należy do nas. Ale upieramy się uważać, że należą do nas.

Upieramy się bo mieszkają energetycznie w naszej głowie. Ale jest i dobra wiadomość, można się tego całego bałaganu z naszej głowy zacząć pozbywać i można się tego nauczyć 🙂

Jest cudowny proces energetyczny, który nazywa się Access Bars i można się go nauczyć w ciągu jednego dnia.

Więcej o Access Bars na accessbars.com.pl

Więcej na żywo o Access Bars w środę 6 stycznia 2016 r o 9.30 w Łodzi na ul. Pięknej 31/33 m 14.

Możesz przyjść i posłuchać o Access Bars i o tym jakim wsparciem możesz stać się dla siebie, swoich bliskich, a jeśli to wybierzesz i dla wszystkich innych, którzy potrzebują twojego wsparcia?

Możesz przyjść i wyjść, po godzinie, ale jeśli idea Ci się spodoba, to możesz też przyjść i nie wyjść i zostać na całodziennym warsztacie, po którym poznasz jak być bardziej świadomym wsparciem dla siebie i innych?

Jakby to było gdyby przestać uzdrawiać ten świat kosztem siebie?

Jakby to było gdyby zacząć świadomie aplikować własne zdolności i przestać chować w sobie coś co jest tak naturalne dla nas, naszych ciał i nieograniczonych istnień, którymi jesteśmy?

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski
Access Bars Facilitator

Zgłoszenia proszę kierować na marcin@symfoniamozliwosci.pl lub na paulinakrzywanska@gmail.com

Spotkanie otwarte o godz. 9.30 do 11 – nieodpłatne

Klasa Bars w godzinach 11 -19 – inwestycja w siebie – 890 zł

Po klasie otrzymujesz, certyfikat praktyka bars, materiały szkoleniowe i nagranie audio wszystkiego co działo się podczas warsztatu