Klasa Bars 27 maj, Łódź…magia w Twoich rękach

Posted On 19 maja 2016|

Wszystko, czego uczysz się na warsztatach Bars ma zastosowanie w twoim życiu bez względu na to, co to jest. Jeśli będziesz robić komuś wyłącznie sesje Bars , z czasem on stanie się świadomy. Klasy Bars potęgują prędkość, z jaką następują zmiany. Wykonując wyłącznie sesje Bars zmiana i tak nastąpi. To jakbyś włączył wirus komputerowy, który z czasem zniszczy bank komputera zwany pamięcią. Rób sesje Bars jak największej liczbie osób. Wystarczy jedna sesja Bars, a będzie to jak włączenie automatycznego systemu, który będzie działał tak długo, dopóty nie będzie już myśli, uczuć czy emocji, które były gromadzone w którymkolwiek z wcieleń. Jeśli czujesz, że masz problem, poproś o sesje Bars’’ G.M.Douglas,,

fireworks-fun-magic-photography-sparklers-sparkles-Favim.com-55717

A co jeśli to dopiero początek?

Jeśli chcesz nauczyć się tego niezwykłego procesu lub doświadczyć go na sobie serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną: Paulina Krzywańska 733 481 366.

Jeśli chcesz zaprosić tę klasę do twojego miasta, wsi, lub gdziekolwiek…napisz…

Rejestracja na klasę w danym mieście pod adresem:
paulinakrzywanska@gmail.com.
www.accessbars.com.pl
Czym jest Bars?

Access Bars® to jedno z głównych narzędzi Access Consciousness®.

Bars (ang. pręty) są to 32 punkty na głowie, w których zmagazynowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się i innych.

Access Bars to jedno z najprostszych narzędzi, które ułatwia zupełnie inne funkcjonowanie na tej planecie.
Podczas sesji Access Bars uwalniane są tzw: kody telepatyczne czyli wszelkie myśli, przekonania, wierzenia, programy przejęte od naszej rodziny, przodków, najbliższego otoczenia, które nas hamują, blokują, uniemożliwiają dalszy rozwój.

Sesja Bars jest relaksująca i odprężająca, a jej efektem jest lepsze samopoczucie oraz pozytywne zmiany w zdrowiu i życiu, szybkość zmian jest uzależniona od naszej gotowości do uwolnienia się od ograniczeń.

W ramach warsztatu :
Nauczysz się jak wykonywać sesję Bars
Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars. Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.
Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.
Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

A co jeśli to dopiero początek?

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów:
Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 890 zł, dla osób powtarzających warsztaty – 445 zł.

Dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł.

Warsztaty trwają 1 dzień.

Zapraszam serdecznie,

Paulina Krzywańska