Kreatywna Symfonia Możliwości – 8 stycznia 2016 r.

Posted On 5 stycznia 2016| Dodaj komentarz

Symfonia-mozliwosci-Marcin-Marcinkowski

A jeśli wiesz, że coś jest możliwe? Wiesz, że jest możliwe i wszyscy wokół, poza tobą, tego nie postrzegają? Jedni po prostu nie widzą inni nie chcą, a znacząca część będzie cię przekonywać, że tylko tracisz energię, że to co chcesz stworzyć to tylko mrzonka i się nie da…

Kiedy należy przestać? Czy należy przestać? Kiedy należy odpuścić siebie? A może wcale nie należy?

Czy pamiętasz kiedy ostatnio odpuściłeś? Kiedy poddałeś się i zrezygnowałeś z tego co wiedziałeś, że jest możliwe? Kiedy ostatnio zrezygnowałeś w pół-drogi ze swojej kreacji, bo tak wiele osób w trosce o Ciebie, Ci w tym pomogło?

Jak się wtedy czułeś, trochę mniejszy? Przypomnij sobie, proszę? Czy czułeś, że pozbyłeś się wtedy jakiegoś fragmentu siebie? Podobało Ci się? Zakładam, że nie bardzo?

A może wcale nie zrezygnowałeś? Czy da się zrezygnować z tego co wiemy? Jeśli prawdziwie wiesz, że coś jest możliwe i to jest twoje, to czy da się zrezygnować? Czy da się zatrzymać to co kreujemy? Czy da się zatrzymać kreację? Czy ktoś może zatrzymać twoją kreację, poza tobą?

Jeśli kiedykolwiek zatrzymałeś się w tym co zawsze wiedziałeś, że jest możliwe. Jeśli wiedziałeś, że ty możesz coś stworzyć osiągnąć, zrealizować, przynieść nową możliwość na planetę i gdzieś po drodze to zgubiłeś… Może chciałbyś wrócić? Może chciałbyś odzyskać siebie na nowo? Może chciałbyś odzyskać tą moc i zaufanie do sobie? Może chciałbyś znowu wiedzieć, że nikt poza tobą nie jest w stanie Cię zatrzymać w realizacji tego czego pragniesz?

Zapraszam na mocno kreatywną Symfonię Możliwości 🙂

Jak to by było gdybyś odzyskał moc i wiarę w to co kreujesz?

Jak to by było gdybyś już nigdy nie dał się zatrzymać w kreowaniu tego co wiesz, że jest możliwe?

Jeśli coś jest twoim wiedzeniem, jest twoją prawdą, to może być bardzo często tak, że jest tylko dla Ciebie widoczne. Nasze kreacje bardzo często mogą być absolutnie nie widoczne dla innych. Mogą być energią, która tylko Ty jesteś w stanie postrzegać i nikt inny. I nikt inny poza tobą nie wie jak wielki podarunkiem może to być dla planety i jak wielkim wkładem do życia nas wszystkich.

Jak to by było gdybyś uznał wyjątkowość tego co kreujesz i nigdy już nie przestał?

Jak możesz wziąć udział w Symfonii?

Swoją gotowość do wzięcia udziału w Symfonii zgłoś proszę do 8 stycznia 2016 r do 21.30 mailem: marcin@symfoniamozliwosci.pl, jeśli chciałbyś popracować z czymś szczególnym proszę napisz o tym, niej na uwadze to, że wszystko o czym napiszesz może być wkładem dla innych.

Udział w Symfonii to 10 zł

Wpłatę proszę skierować na konto: Marcin Marcinkowski nr 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001

tytułem: kreatywna symfonia

Co robić podczas symfonii?

Bądź obecna/y! Badź w pozwoleniu, aby zmieniło się wszystko! Bądź pytaniem, Jak mogę otrzymać tą zmianę z lekkością?

I czy poleżysz z tym, czy zafundujesz sobie w tym czasie masaż, czy kąpiel, czy posiedzisz ze sobą i wszystkimi energiami wokół ciebie i po prostu będziesz obecna/y, to wszystko twój wybór jak i w jakich okolicznościach chcesz otrzymać i być podczas symfonii…

Pięknie dziękuję i serdecznie zapraszam

Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *