Łatwość urzeczywistniania marzeń … cykl ćwiczeń energetycznych

Posted On 19 września 2023|

Urzeczywistnianie jest zdolnością, którą mamy od zawsze jesteśmy w stanie przełożyć informacje (obrazy, odczucia, emocje, wizje, wibracje) na plan fizyczny zapraszając nasze ciało do aktywności.

Zacznijmy może od dość nietypowego przykładu urzeczywistniania, który za to jest wyjątkowo powszechny.

Otóż, jedną z naszych cudownych zdolności jest nadawanie znaczenie i robienie czegoś wartościowym. Z informacji, która pojawia się w naszej przestrzeni w oka mgnieniu potrafimy zrobić coś wyjątkowo ważnym, wyjątkowo wartościowym, a przez to za chwilę rzeczywistym, bo zaczyna się automatyczny proces, w którym jesteśmy reakcją i nasze ciało zaczyna odbierać energię, (której chwilę wcześniej nadaliśmy znaczenie) zmieniając odprężenie w napięcie i wzrost pulsu… Cudownie szybki sposób przełożenia fali informacji na faktyczne oddziaływanie. W piękny sposób i wyjątkowo łatwy przetworzyliśmy energię na rzeczywistość.

Tylko czy tak naprawę takie urzeczywistnianie jest dla nas praktyczne? I czy o takie urzeczywistnianie mi chodzi w kwestii urzeczywistniania marzeń? Oczywiście, że nie ale chciałem pokazać jak naturalna to zdolność. Umiemy łatwo i szybko, przekładać energię i informację na plan fizyczny.

Czy da się zatem zrobić podobny proces i przełożyć nasze wizje, pragnienia, pomysły czy marzenia? Jak by to było to sprawdzić? Jak by to było poznać swoje zdolności energetyczne urzeczywistniania marzeń? Jak by to było nauczyć się i zacząć regularnie wspierać energetycznie to wszystko co pragniemy, aby ukazało się na planie fizycznym.

W październiku pierwszy miesiąc ćwiczeń … zapraszam serdecznie, jeśli nasz ochotę czytać dalej zapraszam tutaj

A jeśli urzeczywistnianie marzeń jest naturalne i może stać się dla nas naturalną codzienną praktyką?

Zapraszam serdecznie na październikowy cykl zabawa z energią.

Marcin Marcinkowski #cieszęsiężejesteśnatejplanecie