MindSET ReSET® – o warsztatach w dobrych cenach

Posted On 21 stycznia 2024|

MindSET ReSET® jest sesją energetyczną, pozwalającą aktywować w Tobie i twoim ciele stan pozwalający na to, abyś miał/a poczucie, że:

  1. Twoje przekonania pracują dla twojej przyszłości i ułatwiają tworzenia życia całkowicie w zgodzie z twoim Sercem, z ogniem kreacji w Tobie.
  2. Masz łatwość nawigowania Sobą i swoim życiem, łatwość podążania za wewnętrznym przewodnictwem i wybierania własnej spójnej z Tobą drogi na tej przepięknej planecie.
  3. Masz dostęp i umiesz korzystać ze wszystkich twoich talentów i umiejętności, z łatwością odkrywasz swoje zdolności, które kiedykolwiek zbudowałeś lub było Ci dane w jakimkolwiek czasie, miejscu, przestrzeni, wymiarze
  4. Masz łatwość współpracy z każdą istniejącą wibracją i każdą przestrzenią, aby mieć komfort tworzenia dobrego życia na Ziemi.

Jak wygląda sesja MindSET ReSET® i jak można ją otrzymać?

Sesja można otrzymać na spotkaniu bezpośredni podczas, którego dotykana jest oburącz twoja głowa oraz wybrane pojedyncze punkty na twojej głowie, twarzy i górnej części szyi.

Podczas zabiegu poprzez powołaną do tego wibrację Earth Heart Awareness® tworzony jest nowy program energetyczny dla Ciebie i twojego ciała dający Ci dostęp do pełni twojego potencjału.

Sesja przebiega w 4 etapach. Każdy z tych etapów ma swoje indywidualne zadanie, opisane na wstępie. Etapy w skrócie: I. Twoje przekonania, wspierają twoje pragnienia. II Łatwość zarządzania i nawigowania swoim życiem. III. Łatwość sięgania po każdy swój talent i potencjał. IV. Łatwość współpracy i tworzenia dobrego życia z Ziemią.

Sesję można wykonać także „na odległość” i aktywować te punkty zdalnie poprzez dostęp i umiejętność korzystania z wibracji Earth Heart Awareness®.

Sesję można wykonywać dla Siebie samodzielnie – sesja dla Siebie daje takie same efekty jak sesja otrzymywana na odległość czy sesja wykonywana bezpośrednio przez kogoś innego . Podczas certyfikowanego szkolenie MindSET ReSET® możesz nabyć umiejętność wykonywania tych sesji bezpośrednio, zdalnie i indywidualnie dla Siebie

Co tutaj dzieje się inaczej?

Proces ten można porównać do nasycania ciała i przestrzeni energetycznej, osoby otrzymującej sesję nową Wibracją. Wibracja ta aktywuje gotowości i ciekawości tworzenia bardziej świadomego życia, w zgodzie ze sobą i swoim nieograniczonym potencjałem twórczym .

Wiele technik energetycznych skupionych jest na pozbywaniu się założeń, przekonań, sabotujących nas energii, ograniczających nas wpływów rodowych lub inny blokad i barier.

W sesjach energetycznych korzystających z wibracji Earth Heart Awareness® chodzi o aktywowanie w nas napędu, potencjału, źródła mocy i kreacji, którym jesteśmy dla naszego życia i korzystanie ze świadomości i napędu, którym jest dla nas i naszych ciał, Ziemia.

Im bardziej będziemy żyć na Ziemi, przyglądając się temu jak Ziemia tworzy i dba o życie, tym łatwiej będzie nam żyć z Ziemią w harmonii i poczuci spełnienia. Naturalnym efektem korzystania z sesji jest poczucie głębokiego związku i lepszego rozumienia Ziemi jako miejsca, które bardzo świadomie wybraliśmy dla życia i rozwoju.

Nieustanna gotowość do oczyszczania się z najróżniejszych energii, programów i obciążeń rodowych jest często pętlą, w którą wpadamy. Towarzyszy nam przy tym dość regularnie poczucie, że nie osiągamy w życiu tego czego, pragniemy, bo na pewno, jest w nas „jakiś” program czy przekonanie, którego musimy się jeszcze pozbyć, a jak się go pozbędziemy to upragnione życie pojawi się samo. A gdyby przestać cały czas szukać jakieś niepoprawności w sobie? Jak by to było przestać ciągle wyszukiwać jakieś energii, która nie pozwala Ci pójść tak gdzie pragniesz? Jak by to było przestać myśleć przez pryzmat ograniczających Cię przekonań?

Podczas sesji dostarczamy twojemu ciału inne oprogramowanie, (masz Siebie, masz moc, masz zasoby masz łatwość współpracy) pozwalające ci z łatwością otrzymać życie na Ziemi i tworzyć życie w zgodzie z Ziemia…

Ziemia umie korzystać z każdej energii, aby tworzyć. Nigdy nie zwalnia, nie rezygnuje, nieustannie otwiera dla siebie nowe możliwości. Nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Jak by to było pozwolić sobie być równie zaangażowanym w tworzenia swojego życia?

Robiąc sesję MindSET-ReSET® regularnie, nie masz kiedy zajmować się swoimi przekonaniami, czy tym co Cię zatrzymuje, bądź utrudnia Ci życie, ponieważ czujesz w sobie gotowość i napęd do tworzenia własnego spełnionego życia.

Naturalnie stajesz się spójny wibracyjnie z energią i mocą Ziemi, której nic nie jest w stanie zatrzymać.

Co się będzie działo na warsztacie?

Zaprzyjaźnisz się jeszcze bardziej z Ziemią i jej energetyką.

Poznajesz energię Earth Heart Awarenness® i nauczysz się nią być dla Siebie i aktywować ją w swoich dłoniach i w swojej przestrzeni, aby wykonywać zabiegi.

Poznajesz zabieg energetyczny MindSET ReSET®.

Nauczysz się wykonywać sesję MindSET ReSET® dla Siebie i dla innych.

Poznasz procedurę wykonywania tej sesji zdalnie.

W 80% czasu warsztatu to ćwiczenia praktyczne.

Szkolenie pozwoli na wykonywanie zabiegów MindSET-ReSET® dla klientów podczas sesji bezpośrednich i zdalnych, otrzymasz certyfikat potwierdzający tą umiejętność.

Na warsztacie otrzymasz skrypt ułatwiający Ci wykonywanie zabiegów samodzielnie po warsztacie.

A po szkoleniu?

Uczestnicząc w szkoleniu masz możliwość korzystania z co miesięcznych konsultacji online. Na spotkaniach będzie możliwość przedyskutowania konkretnych przypadków, z którymi zetkniesz się podczas własnej praktyki, czy zadać pytanie, którego nie udało się zadać na warsztacie.

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma niezbędną opiekę po warsztatową pozwalającą mu na sprawne i pełne korzystanie z metody dla Siebie i innych.

Dla kogo warsztat?

Dla każdego kto ma ochotę być wsparciem dla innych i komu droga jest nasza przepiękna planeta.

Sesje MindSET-ReSET® mogą być traktowane jako samodzielna ścieżka rozwoju, ale mogą być też uzupełnieniem dla każdej przestrzeni życzliwego wsparcia przestrzeni mentalnej czy duchowej.

MindSET-ReSET® i Tranquility Touch® jest skomponowany tak, aby być kompletnym pakietem umiejętności i narzędzi pozwalającym na wsparcie ciała, umysłu, ducha i tworzenia bardziej świadomej przyszłości na tej przepięknej planecie i z Tą przepiękną planetą.

Organizacyjnie o warsztacie

Warsztat trwa jeden dzień, ok 9 godzin.

Najczęściej odbywa się od 9:30 do 18:30.

Inwestycja:

Podstawowa cena warsztatu to 1200 zł

W lutym i marcu 2024 będzie można skorzystać z warsztatu w promocyjnych cenach uwzględniających 33% zniżki od ceny podstawowej.

W kwietniu, maju i czerwcu 2024 będzie można skorzystać z warsztatu w promocyjnych cenach uwzględniających 20% zniżki od ceny podstawowej.

Warsztat można powtórzyć w cenie 600 zł.

Kalendarz warsztatów Earth Heart Awareness® można znaleźć na stronie: https://earthheart.com.pl/terminy-warsztatow-mindset-reset-tranquility-touch-w-polsce/

Jeśli masz pytanie napisz: mm@earthheart.com.pl

Zapraszam serdecznie na sesje i warsztaty

Z wdzięcznością i Ziemią

Marcin Marcinkowski #cieszęsieżejesteśnatejplanecie