MindSET-ReSET® – pozwól sobie doświadczyć tej sesji na odległość…

Posted On 12 stycznia 2024|

Spokój o przyszłość w twojej głowie i twoim Ciele – jak by to było pozwolić sobie doświadczyć takiej możliwości nie wychodząc z domu?

Zapraszam serdecznie do podoświadczania sesji MindSET ReSET® leżąc spokojnie na swojej kanapie…

MindSET ReSET® jest sesją energetyczną powołaną do życia, po to, aby nastroić Ciebie i twoje ciało, w taki sposób, abyś miał/a poczucie, że:

I. Twoje przekonania pracują dla twojej przyszłości i ułatwiają tworzenia życia całkowicie w zgodzie z twoim Sercem, z ogniem w Tobie.

II. Masz łatwość nawigowania Sobą i swoim życiem, łatwość podążania za wewnętrznym przewodnictwem i wybierania własnej spójnej z Tobą drogi.

III. Masz dostęp i umiesz korzystać ze wszystkich twoich talentów i umiejętności, z łatwością odkrywasz swoje zdolności, które kiedykolwiek zbudowałeś w jakimkolwiek czasie, miejscu, przestrzeni, wymiarze.

IV. Masz łatwość współpracy z każdą dostępną wibracją i każdą przestrzenią, aby mieć naturalny komfort tworzenia dobrego życia na Ziemi i z Ziemią.

Teraz jest możliwość, aby takiej sesji, która potrwa od 45 do 60 minut doświadczyć nie za 150 zł, ale za 100 zł. Jeśli chcesz przyjechać do Rybnika i otrzymać taką sesję na spotkaniu bezpośrednim cena wynosi 250 zł

sesja wspierajaca Ciebie i twoje pragnienia MindSET ReSET spotkanie na odleglosc
Marcin Marcinkowski

Możesz też doświadczyć życzliwej wibracji Earth Heart Awareness® poprzez sesję Tranquility Touch® – tą sesję również można otrzymać bezpośrednio w Rybnik, a można z niej skorzystać w promocyjnej cenie 100 zł w wersji zdalnej, która pozwala Ci odprężać się na swojej kanapie i kąpać w życzliwych wibracjach dla twojego ciała i twojej przyszłości. (cena 100 zł obowiązuje w lutym i marcu 2024)

Jak by to było mieć w swoim ciele wpisane nieograniczone zaplecze spokoju, mocy i zaangażowania w tworzenie życia? #spokójwciele #spokójwżyciu #ogieńwsercu

Sesje Tranquility Touch Marcin Marcinkowski spokój i moc w ciele
Marcin Marcinkowski Earth Heart Awareness®

Testuj do woli, albo przyjdź na warsztaty i naucz się podarowywać tą przestrzeń i te możliwości i ten głęboki stan odprężenia i poczucia mocy innym.

Zgłoszenia i pytania dotyczące sesji proszę kierować na adres mm@earthheart.com.pl

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski #cieszęsiężejesteśnatejplanecie