Możliwy do przewidzenia czy możliwy

Posted On 18 sierpnia 2017|

Większość z nas została nauczona, aby kreować życie, które jest przewidywalne. Powiedziano nam, że bezpieczeństwo, stabilizacja i dające się przewidzieć rezultaty są wartościowe. Problem związany z przewidywalnością jest taki, że ogranicza to, co jest możliwe. Utrzymuje Cię to w byciu uwięzionym poprzez wszystko to co zawsze pozostaje takie samo, a to uniemożliwia czemuś nowego, aby mogło się kiedykolwiek ukazać.

Jeśli naprawdę pragniesz kreować coś innego, coś wspanialszego, jeśli pragniesz mieć więcej zabawy, więcej radości i więcej wszystkiego czego pragniesz, musisz poprosić o możliwości i wybierać możliwości. Jeśli masz utrwalone punkty widzenia, możesz jedynie zobaczyć ograniczone menu wyborów, które w prostej linii odnoszą się do punktów widzenia, których się trzymasz. Twój punkt widzenia kreuje twoją rzeczywistość. Twoja rzeczywistość nie kreuje twojego punktu widzenia.

Jeśli nie masz satysfakcji ze swojego przewidywalnego życia i chciałbyś więcej, tutaj znajdziesz 3 wskazówki, które pozwolą Ci zacząć:

1. Zadaj pytanie: Jak wiele utrwalonych punktów widzenia na temat przewidywalnej rzeczywistości używam, aby zatrzymać możliwości, które mógłbym wybrać?

Przewidywalne rzeczywistości są tym co kreujesz kiedy konkludujesz. Kiedy to robisz ograniczasz to co może się ukazać, i zaprzeczasz temu, że wszechświat obdarowuje Cię nieustająco. Gdybyś chciał to zmienić zadaj pytanie: Jak wielu konkluzji używam, aby kreować przewidywalne rzeczywistości, które wybieram? A następnie bądź gotów zmienić swoje punkty widzenia. Jeśli pragniesz kreować coś innego musisz być gotów wybrać ponad przewidywalność, obejść ograniczenia i wybierać możliwości.

2. Zadaj pytanie: Jakie wybory ponad wybory, które wiem, że mam, mogę teraz wybrać?

Kiedy wybierasz spośród możliwości zapytaj: „Jak będzie wyglądało moje życie za 5 lat jeśli to wybiorę, jak będzie moje życie wyglądało, za 5 lat jeśli tego nie wybiorę? Kiedy używasz tego narzędzia/pytania i wybierasz dla siebie, tak naprawdę przełamujesz cykle ograniczeń poprzez wybór niezdefiniowanej możliwości. Mógłbyś zapytać „tak” czy „nie”, ale to by było zbyt proste i prawdopodobnie nigdy być tego nie wybrał. Kiedy funkcjonujesz poprzez pytanie, otwierasz drogi do wszelkiego otrzymywania a wszechświat asystuje Ci w tym nieodgadnienie i magicznie.

3. Uznaj: Zdolność przewidywania jest formą definiowania czym będzie twoja przyszłość w oparciu, o wyboru których dokonujesz dzisiaj, przewidując co one będą kreowały na Świecie.

Wybieranie możliwości nie ma związku z kreowaniem przewidywalnych efektów. To jest wybieranie, które będzie kreować najwięcej dla wszystkich zaangażowanych bez względu na to jak się to ukaże. Wybierając możliwości jest wyborem ponad to co większość ludzi jest w stanie postrzegać, wiedzieć, być i otrzymać. Wybór możliwości jest tam gdzie to co możesz wybierać nie może być zdefiniowane, potwierdzone czy też ograniczone przez tą rzeczywistość. Kiedy wybierasz możliwości zawsze kreujesz rzeczywistości ponad tą rzeczywistością i otwierasz drzwi do tego aby wszechświat wspierał cię na wiele sposób, których nie jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Oryginalny tekst Garego Douglasa znajduj się na stronie: https://garymdouglas.com/predictable-or-possible

Co możesz wybrać i co możesz kreować teraz co nie było możliwe nigdy wcześniej?

Jakich wyborów ciągle nie dokonujesz, bo jesteś świadomy, że mogą zmienić więcej niż jesteś to gotów otrzymać?

Zapraszam na klasy Bars w Toruniu – 27 sierpnia, Krakowie 3 września i Wrocławiu 23 września.

z wdzięcznością za każdy wybór

Marcin Marcinkowski