Myślisz? A jeśli twoje myśli nie są twoje?

Posted On 3 września 2019|

No właśnie co wtedy, co jeśli twoje myśli nie są twoje? Można by powiedzieć, że w zasadzie to bardziej słyszymy cudze myśli niż myślimy … a w sumie jeszcze bardziej zachowujemy się jak antena i odbieramy informacje z przestrzeni. Wyobraź sobie, że 98% naszych myśli, emocji, a nawet stanów ducha i ciała wcale nie jest twoja, nie należy do Ciebie, po prostu otrzymujesz informację z zewnątrz!

Jest też inna opcja słuchanie i uznanie tego czego jesteś świadomy. A gdyby tak przez kilka dni pozwolić sobie pytać każdej myśli, każdej emocji, każdej intensywności w ciele… Do kogo to należy? I pozwolić sobie postrzec, że to co przelewa się w naszej głowie, to co przenika nasze ciało, wcale nie należy do nas? Jakby to było pozbyć się 98% z głowy jednym pytaniem? Czy to należy do mnie, czy to należy do kogo innego? Wierz mi z łatwością rozróżnisz co jest twoje a co nie jest twoje, jeśli tylko posłuchasz swojego ciała 🙂 a pozbycie się 98% problemów z głowy jest bezcenne!

Do kogo to należy jest jednym z narządzi omawianych na warsztacie Access Bars w najbliższą sobotę zapraszam do Wrocławia na szkolenie, które pozwoli Ci zacząć słyszeć siebie i podążać za swoją prawdą…

Access Bars we Wrocławiu – jakby to było pozwolić sobie słyszeć to czego jesteś świadomy i podążać za twoją prawdą?

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski