Najbardziej praktyczny warsztat o kreowaniu dostatku, radości i pieniędzy … w Łodzi 1 sierpnia

Posted On 22 czerwca 2021|

Nasze ciało na niezwykłe umiejętności – bez zbędnych negocjacji stanie się dla nas każdą energią, o którą poprosimy. Zatem jak by to było nauczyć ciało być energią, która zaprasza radość, łatwość i przyszłość w której naprawdę chce się być i żyć? Jak by to było zacząć kreować taką przyszłość już teraz? Jak by to było być teraz upragnioną przyszłością? I co z tym wszystkim wspólnego na Ziemia?Jak by to było umieć mieć upragnione życie? Jak by to było mieć zdolność kreowania własnej rzeczywistości na tej przepięknej planecie? Jak by to było pozbyć się wszystkich niepokojów, ograniczeń, barier, uprzedzeń na temat swoich zdolności i możliwości w tym zakresie?

Na tym warsztacie na pewno poznasz pakiet niezwykle życzliwych energii, które pozwolą, na to aby w twoim ciele zamieszkała energia bogactwa i dowiesz się jak to zrobić, aby ciało automatycznie zapraszało każde pieniądze do twoje życia… A do tego poznasz praktyczny sposób pracy z energią, który pozwoli Ci urzeczywistniać to wszystko co od zawsze pragnąłeś wcielić w życie, tylko jeszcze nie wiedziałeś jak to zrobić i czym się stać, aby być dla siebie zaproszeniem do życia jakiego prawdzie pragniesz.

Bardzo serdecznie zapraszam na całodniowy praktyczny warsztat kreowania upragnionego życia z procesami na ciało i narzędziami Access Consciousness. Cena szkolenia to jedynie 600 zł. link do rejestracji na szkolenie znajduje się tutaj – zarejestruj się na szkolenie w Łodzi.

zapraszam

Marcin Marcinkowski bf aff bpf cfmw