Nowa możliwość energetyczna, o którą poprosiła przyszłość jest już dostępna…

Posted On 15 maja 2023|

Inicjacja energetyczna – Przyszłość, którą tylko Ty możesz wykreować?

Prawda, jaki nieograniczony potencjał kreacji mieszka w Tobie? Jaki nieograniczony potencjał kreacji mieszka w Twoim ciele? Jako nieograniczony potencjał kreacji mieszka w Tobie i prosi o to, abyś był tym wszystkim czym od zawsze odmawiałeś sobie być?

Jak by to było wybrać dziś być każdym ułatwieniem dla Siebie i swojego ciała do kreowania przyszłości, która wiesz, że tylko ty możesz wykreować?

Prawda, w jakiej przyszłości pragniesz żyć?

Prawda, w jakiej przyszłości pragnie żyć i wspierać Cię twoje ciało?

Jakim ułatwieniem jesteś, którego nie uznajesz i nie wybierasz, co gdybyś to wybrał i zaczął z tego w pełni korzystać tworzyłbyś przyszłość, która wiesz, że zawsze mieszkała w Tobie?

Jakim ułatwieniem może być twój wybór bycia i kreowania z przestrzeni niezwykłości i wspaniałości Siebie dla wszystkich, którzy proszą o zupełnie nowe możliwości ponad ograniczeniami, osądami i punktami widzenia?

Tylko ty wiesz, czy masz ochotę w pełni budzi swój potencjał możliwości energetycznych, które mieszkają w Tobie i Twoim Ciele.

Jak by to było być odważnym w swoich wyborach budzenia swojej niezwykłości? Jak by to było pozwolić sobie w pełni wiedzieć jakim podarunkiem jesteś dla przyszłości, o którą prosi Cię Ziemia?

Jeśli postrzegasz tutaj energie ułatwienia i otwarcia twojego potencjału nieograniczonych możliwości kreacji zapraszam na sesje. Spotkanie to dwie sesje energetyczne trwające ok 2-3 godzin każda. Cena za oba spotkania – 2200 zł

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski