Noworoczna Symfonia Możliwości – 1 stycznia 2016 r.

Posted On 30 grudnia 2015|

noworoczna-symfonia-mozliwosci1

Co jeszcze jest możliwe? 🙂

Jaką nową energią możesz być w swoim życiu? Jaką nową energią możesz być dla tej planety?

Jakiej energii nigdy wcześniej nie zaprosiłeś do swojego życia?

Jakie nowe możliwości mogą pojawić się w twoim życiu jeśli uznasz, że to właśnie jest możliwe?

Jaką energią świeżości, nowości, odnowy, odmłodzenia, przewietrzenia życia możesz być dla siebie, nie w Nowym Roku, nie dlatego, że podejmiesz noworoczne wyzwanie, nie dlatego, że musisz się przytrzymać jakieś wytycznej, jakiegoś celu i do niego dążyć, ale bardziej dlatego, że istnieje taka możliwość, aby zapraszać zmianę, nowość i świeżość do swojego życia co 10 sekund?

Jaką energią nieustannego wybierania nowej możliwości możesz być w każdych 10 sekundach swojego życia?

Tak teraz wybieram nowe możliwości? Tak teraz wybieram ich jeszcze więcej. Tak teraz wybieram więcej intensywności w życiu, Tak teraz wybieram więcej energii do życia. Tak teraz wybieram więcej obecności w życiu… tak i wybieram być ciągle głodny jeszcze więcej 🙂

Pozwól każdej energii płynąć w twoim życiu, nie przywiązuj się do żadnej decyzji, bo to zamyka przepływ, zamyka twój dostęp do nowych możliwości. Obserwuj, otrzymuj informację, zadawaj każdej energii pytanie, czy ona kreuje więcej możliwości w twoim życiu, jeśli nie to wybieraj nową możliwość, bądź obecny i uważny. Jeśli jakiś z twoich wyborów przestaje pracować, pozwól sobie otrzymać tą informację i daj sobie przestrzeń dla nowego wyboru, dla nowej możliwości…

Jaką zupełnie nową energią możesz być w swoim życiu, która umożliwi Ci wybieranie więcej siebie?

Czy wiesz, że postrzegając swoje życie, w kategorii ograniczeń, niemożności, barier i granic robisz to tylko i wyłącznie dlatego, że czytasz myśli, stany, odczucia, uczucia, emocje innych ludzi?

Jak to by było gdybyś dał się porwać energii nowych możliwości? Jak to by było gdybyś uzależnił się od co chwila nowej lekkości i radości w swoim życiu?

Gdybyś dziś teraz mógł wybrać nowy początek, gdybyś żył bez przeszłości, to czy było Ci lżej?

Tak naprawdę to żyjesz bez historii, bo jej już nie ma, tylko ty ciągle upierasz się ją nosić na plecach 🙂

Jakby to było pozwolić sobie wyrwać się z tej przestrzeni ograniczeń i wstawić w nowy grunt, nowa żyźniejszą glebę, jakby to było odżyć w życiu?

Czy pragniesz stanąć ze swoim życiem i powiedzieć tak jestem szczęśliwy, robię to co daje mi najwięcej radości i lekkości i wnosi najwięcej do mojego życia i życia na tej planecie i podoba mi się to i jeszcze więcej tego poproszę??

Czy wiesz, że możesz wybrać życie tak pełne energii, że nie będziesz zmęczony już nigdy?

Czy wiesz, że wszystko to co nazwałeś ograniczeniami i niemożnościami w twoim życiu nie należy co Ciebie, że mimikujesz ten świat ograniczeń, bo może nie wiesz, że istnieją inne możliwości?

Czy wiesz, że to co jeszcze nie pojawiło się w twoim życiu, nie pojawiało się głównie dlatego, że albo o to nie poprosiłeś, albo chcesz, żeby pojawiło się w określony sposób, zamiast pozwolić sobie otrzymać to bez punktu widzenia, jak pojawi się to w twoim życiu?

Czy pragniesz nowych możliwości, czy pragniesz bardziej siebie, czy pragniesz życia ponad ograniczeniami?

Czy pragniesz być tą energią, która mieszka w każdym skrawku twojego ciała i ciągle przypomina Ci tak, tak jestem więcej, mogę więcej?

Jaka energią, przestrzenią i świadomością mogę być teraz ja i moje ciało, aby być energią przestrzenią i świadomością postrzegania nowych możliwości z lekkością na całą wieczność?

Czy wyobrażasz sobie, że zamiast ciągle kreować problemy, po to, żeby pasować do tej rzeczywistości ograniczeń, możesz odkrywać inne możliwości, możesz kreować nowe możliwości, możesz zapraszać na planetę możliwości, których tu jeszcze nie było? Czy wiesz, że ty i tylko ty jesteś przestrzenią która ma taki dostęp, dostęp do unikalnych nowych możliwości?

Jak mogło by wyglądać życie na tej planecie, gdyby każdy uznał, że ma dostęp do czegoś wyjątkowego co tylko dzięki jego obecności, dzięki jego wyborom, dzięki jego uznaniu siebie, może pojawić się i zacząć być obecne w życiu nas wszystkich?

Jakby to było gdyby priorytetem na najbliższy czas było uznać tą możliwość, ten potencjał, tą wyjątkowość siebie i pozwolić jej ukazać się w życiu? Czy jesteś ciekaw z jaką wyjątkowością przyszedłeś na tą planetę, czy jesteś gotów uznać unikatowość siebie i przestać ja chować?

W jaki nowy sposób chciałbyś ukazać się światu w Nowym Roku?

Czy noworoczna symfonia może rozbroić twoje osądy i bariery które zbudowałeś, aby tego nie zobaczyć, nie uznać i nie otrzymać, nie być tym, nie postrzegać tego, nie wiedzieć, że to jest dostępne?

Ile energii tracisz, aby trzymać to za plecami?

Czy już jest czas, żeby przestać trzymać ten potencjał w ukryciu? Czy już jest czas, aby pokazać swoją niezwykłość sobie i światu?

Serdecznie zapraszam na Noworoczną Symfonię Możliwości :-)

Symfonię ukazywania się sobie i światu na nowo :-)

Symfonię uznania swojej „jednorożcowatości” w kreowaniu bycia na tej planecie w zupełnie nowy sposób?

Symfonia Możliwości to proces energetyczny, w tej odsłonie proces energetyczny na odległość, dla tego spotkania proces energetyczny, który może udostępnić więcej lekkości w kreowaniu siebie po nowemu?

Jak to wygląda?

Od 22.30 jesteś w przestrzeni otrzymywania całej możliwej dostępnej lekkości w kreowaniu nowych możliwości dla okrycia i uznania więcej siebie.

Oczywiście zadaj pytanie jak możesz to zrobić z lekkością i radością?

I czy poleżysz z tym, czy zafundujesz sobie w tym czasie masaż, czy kąpiel, czy posiedzisz ze sobą i wszystkimi energiami wokół ciebie i po prostu będziesz obecna/y, to wszystko twój wybór jak i w jakich okolicznościach chcesz otrzymać i być podczas symfonii…

A 23.30 zapominasz o tym co się działo i że kiedykolwiek wziąłeś w tym udział 🙂

Swoją gotowość do wzięcia udziału w Symfonii zgłoś proszę do 21.30 mailem: marcin@symfoniamozliwosci.pl, jeśli chciałbyś popracować z czymś szczególnym proszę napisz o tym, niej na uwadze to, że wszystko o czym napiszesz może być wkładem dla innych.

Udział w Noworocznej Symfonii to 10 zł

Wpłatę proszę skierować na konto: Marcin Marcinkowski nr 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001

tytułem: symfonia noworoczna

Pięknie dziękuję i serdecznie zapraszam

Marcin