Odbudowa Komunii z Ziemią – czym może być nasza planeta dla przyszłości, którą pragniesz tworzyć?

Posted On 11 lipca 2020|

Ziemia, czym jest dla Ciebie?

Co o niej wiesz? Co o niej wie twoje ciało?

Jak postrzegasz energię, którą jest dla Ciebie Ziemia? Czy jest to energia, która np. pielęgnuje Ciebie i twoje ciało?

Jak by to było pozwolić sobie usłyszeć o co prosi Cię ta piękna planety? Jak by to było wsłuchać się w świadomość Ziemi? Co Ziemia wie o Tobie? Jak postrzega to kim prawdziwie jesteś?

Czym jest otrzymywanie od Ziemi? Czym Ziemia może stać się dla Ciebie, Twojego ciała, twojej przyszłości, gdybyś pozwolił sobie od niej otrzymywać?

Nie mamy innej planety, a nawet jeśli, to na żadnej znanej planecie nasze ciała nie mają takiej łatwości bycia tutaj… Ziemia to najpiękniejsze i póki co jedynie możliwe miejsce dla nas do delektowania się wcieleniem. Czy to już ten czas, aby zacząć otrzymywać wszystko to co może nam podarować?

Jak by to było usłyszeć co planeta szepce do Ciebie? accessbars.com.pl

Poznasz na nim proces na ciało Access Consciosuness – „Odbudowa Komunii z Ziemią” – proces, który z ogromną życzliwości ułatwi Ci bycie na Ziemi, kreowanie z Ziemią i otrzymywanie od Ziemi. A może też z zupełnie inną świadomością pozwoli Ci zobaczyć to kim jesteś na tej magicznej planecie?

Co jeszcze jest możliwe?

Co tak naprawdę jest możliwe, gdyby pozwolić sobie włączyć i uznać wkład, którym jest nasza planeta?

Na warsztacie wykonasz i otrzymasz proces „Odbudowa Komunii z Ziemią” Access Consciousness – warsztat trwa około 3 godzin. Poznasz także narzędzia, które ułatwią tobie i twojemu ciału zaprosi planetę do tego, aby wspierała twoje pragnienia.

Udział w warsztacie to koszt – 150 zł

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski BF AFF CFMW BPF

zgłoszenia proszę wysyłać na adres: proconsciousness@gmail.com lub telefonicznie 506104987

#kreujzciałem #kreujzziemią #kreujwięcej