Praktyka Obecności z Earth Heart Awarenness® No 7 i 8 – ciekawości …

Posted On 20 lutego 2024|

Tworzenie zainteresowania … Jak by to było być zaciekawionym sobą i tym wszystkim czym prawdziwie jesteś? Jak by to było być i żyć z pytaniem w głowie, które budzi w tobie na co dzień życzliwą ciekawość twojej wyjątkowości? I jak by to było pozwolić sobie na kontynuację i być ciekawym siebie każdego dnia? Każda ciekawość zaprowadzić Cię do informacji, która może być pomocna, która może dać impuls do działania, która może odkryć możliwości? Każda ciekawość podarunku, którym jesteś tutaj na tej plancie, nie pozwoli Ci utknąć w jakimś osądzie czy jakieś niepoprawności, którą często daje się słyszeć wokół i za która łatwo podążyć, jeśli nie wybieramy odkrywać swojej wyjątkowości..

Na grafikach parę pytań, które mogą być inspiracją do Bycia i Życia w Pytaniu…


Jaką przygodą dla Ciebie może być przywołanie ciekawości Siebie? Jaką przygodą może być odkrywanie nieograniczonego potencjału Ziemi i odkrywanie niegraniczonego potencjału tego czym prawdziwie jesteś?

Sesję MindSET-ReSET® ułatwiają wybór pójścia w kierunku dobrego życia i wyboru życia w zgodzie z Sobą i w życzliwości dla naszej przepięknej planety. Zapraszam na sesje bezpośrednie w Rybniku i na sesje zdalne w dowolnym miejscu na Ziemi.

Z wdzięcznością

Marcin Marcinkowski