Przyszłość, której prawdziwie pragniesz – początek

Posted On 12 sierpnia 2019|

Co jest do tego wymagane? Jaka to jest energia? Czym muszę się stać, aby mieć łatwość w byciu kreatorem swojego życia? Co musi się zmienić w moim życiu i byciu, co pozwoli mi być dla samego siebie liderem i zaufać sobie?

Możesz zadać wiele pytań, które mogą otwierać dla Ciebie taką możliwość. Jest też wiele definicji, przekonań i osądów mieszkających w nas, które nie pozwalają nam w żaden sposób podejść do tego wyzwania… Każdej myśli, która mówi Ci, że nie możesz … zadaj pytanie, do kogo ona należy? Czy to jest myśl, punkt widzenia, który należy do mnie? Prawda, czy należy do kogoś innego? Możesz mi wierzyć na słowo, a możesz sprawdzić sam… 99,9% naszych myśli, osądów i przekonań na temat nas samych, nie należy do nas 🙂

Zatem jeśli to co Cię zatrzymuje nie należy do Ciebie, to możesz wybrać, aby przestać się tym zajmować i wybrać, aby zabrać za zabawę w bycie liderem w swoim własnym życiu.

Ale jak sobie to ułatwić? Jaka jest dziś możliwość, aby zacząć być dla siebie liderem i zabrać się z miejsca, w którym obecnie jesteś ku przyszłości, której pragniesz? A gdyby tak zacząć być ciekawym? A gdyby tak wziąć kartkę i zacząć pisać: jakiej przyszłości pragnę? Czego zawsze pragnąłem, ale nigdy nie pozwoliłem sobie tego opisać, napisać, ani tym być?

Jeśli masz poczucie, że to już jest ten czas, aby coś zmienić w swoim życiu, nie koniecznie musisz zaczynać od tego co obecnie wymaga naprawy… wcale nie musisz identyfikować wszystkich problemów, po rozwiązaniu, których wyjdziesz na prostą i zajmiesz się tym czego zawsze pragnąłeś… Jakby to było na początku widzieć… i napisać! jakiej przyszłości pragnę? Jakby to było posiedzieć trochę z pytaniami: co pragnę kreować jako moje życie? Jakich energii pragnę w moim życiu? Jakimi energiami chciałbym napełniać swoje życie? Jaka jest przyszłość, którą warto zaprosić i urzeczywistnić, jako moje życie?

Co ciekawe, odpowiedzi wcale nie muszą pojawiać się słowami, czasem będą to subtelne wrażenie w ciele, czasem może przemkną jakieś odczucia, która przyniosą Ci radość, łatwości lekkość? Owszem może też pojawić się całkiem wyraźne Wow! A czasem nie pojawi się nic wyraźnego, ale jak będziesz pytał: czym jest przyszłość, której pragniesz, przyszłość ku której warto pójść, to wtedy w najmniej oczekiwanym momencie, pojawi się człowiek, idee, pomysł, zdarzenie, olśnienie… które będziesz wiedział, że dokładnie jest czymś co pasuje do energii przyszłości, której prawdziwie pragniesz…. Nie mniej jednak warto pomyć z tym przez tydzień lub dwa, a może i 5 tygodni … Jaka jest energia przyszłości, której prawdziwie pragnę i wiem, że jest możliwa i dostępna? Jaką przyszłość pragnę kreować? I warto robić notatki!

Kiedy będziesz miał klarowność z tym co to jest? Co to za energia? Jak jest przyszłość, która pragniesz kreować? Wtedy warto zacząć być innym pytaniem?

Jaką energią, przestrzenią i świadomością muszę stać się ja i moje ciało, aby generować kreować i urzeczywistniać przyszłość, której pragnę z radością i łatwością?

Ale o tym w następnej odsłonie 🙂

Jakby to było mieć zabawę w bycie liderem we własnym życiu i mieć klarowność na temat tego jaką przyszłość dla Siebie i tej planety pragniesz kreować?