Spotkanie otwarta Access Consciousness i klasa Bars – 30 lipca br

Posted On 26 lipca 2016|

spotkanie-otwarte-Marcin-Marcinkowski

Kochani,

W najbliższą sobotę 30 lipca bardzo serdecznie zapraszam Was na spotkanie Otwarte Access Consciousness…

Czy jesteś gotów zobaczyć ten świat jako przestrzeń w której wszystko jest obecne i nic nie jest oceniane? Czy jesteś gotów być na tej planecie w przyzwoleniu, na to, aby wszystko było obecne i nie podlegało żadnej ocenie. Czy jesteś gotów być dla siebie przestrzenią braku osądu i ciekawością tego jakim podarunkiem jesteś dla tej planety?

Na spotkaniu otwartym Accesss Consciousness nie rozmawiamy o Access Consciousness, rozmawiamy to Tobie, o tym kim możesz być, o tym co możesz wybrać dla Siebie, aby przestać spać w swoim życiu. Rozmawiamy, jak rozpakować ten potencjał i podarunek, którym jesteś dla planety. Bo każdy z nas jest podarunkiem, a bardzo nieliczni to uznają. Jakby to było gdyby ta świadomość zaczęła towarzyszyć Ci w życiu, jakby to było gdybyś zaczął być pytaniem: Jakiem podarunkiem mogę być dla tego świata, dla tej planety, dla moje życia, dla mojej rodziny? Jakby to było gdybyś był ciekaw jak może to się przejawiać w twoim życiu?

Spotkanie otwarte może podarować Ci trochę narzędzi, bardzo prostych i bardzo praktycznych narządzi, abyś zobaczył, że życie jest warte tego, aby zacząć być w nim obecnym i być tym wszystkim czym dotychczas odmawiałeś sobie być?

Serdecznie zapraszam do nowych możliwości po więcej przestrzeni i więcej radości w życiu.

Co jeszcze jest możliwe? Zgłoszenia na spotkanie proszę wysyłać mailem: proconsciousness@gmail.com

Z radością i wdzięcznością

Marcin Marcinkowski

Ps. Po spotkaniu otwartym odbędzie się klasa Access Bars, w której tez możesz wziąć udział 🙂 więcej informacji na spotkaniu lub w zakładkach o klasie bars na tej stronie