Symfonia Możliwości – po więcej lekkości z pieniędzmi

Posted On 8 grudnia 2015| Dodaj komentarz

symfonia-finanse

Czy słyszałeś kiedykolwiek, że pieniądze to energia? Energia pieniędzy? Co to jest? A może słyszałeś, że radość to energia? A może już słyszałeś i wiesz, że pieniądze podążają za radością 🙂 ?? Co wiesz o pieniądzach? Jakie masz o nich opinie,osądy, punkty widzenia? Gdybyś miał odpowiedzieć sobie na pytanie czym są dla mnie pieniądze? To czy są dla Ciebie, czymś, może czymś ważnym, a może masz inne bardzo zdecydowane opinie dotyczące pieniędzy? Jakie opinie o pieniądzach ukrywasz przed sobą i nawet boisz się do nich zajrzeć?? Mam dla Ciebie drugie pytanie. I proszę odpowiedz sobie na nie teraz czy to werbalnie czy energetycznie. Czym ty jesteś dla pieniędzy? Jak to czujesz? Czy masz tu przestrzeń lekkości i radości? Czy jest jeszcze więcej osądów i opinii? Czy to co się pojawia w twojej przestrzeni po tych pytaniach daje CI więcej lekkości czy też poczułeś więcej separacji od pieniędzy? Jak wygląda twój świat finansów i pieniędzy? Czy jest pełen trosk i nieustannego niepokoju o to jak będzie wyglądała twoja przyszłość, czy masz tu jakiś zacisk, niesmak, czy wręcz przeciwnie, dużo dużo spokoju?

Skoro wszystko jest energią i nawet bardzo konserwatywni fizycy nie mają już co do tego wątpliwości to czy jesteś gotów przyjąć, że świat twoich finansów jest tylko wielką zupą różnych energii, za którymi pieniądze są albo nie są gotowe podążać? Jeśli pieniądze to tylko wibracja, bez żadnych punktów wiedzenia na twój temat, to może chciałbyś doświadczyć, jak to by było gdybyś pozbył się wszystkich energetycznych, logicznych, fizycznych, emocjonalnych barier, które utrudniają pieniądzom pojawienie się w twoim życiu?

Zapraszam na Symfonie Możliwości, energetyczną sesję na odległość, sesję która może być niezwykłym wsparcie do zmiany wszystkiego co dzieje się w twoim życiu? Jaką przestrzeń możliwości jesteś gotów otworzyć w swoim życiu? Może więcej lekkości i radości w świecie twoich finansów?

Energia pieniędzy nie ma na twój temat żadnych osądów, jakby to było, jak mogło wyglądać twoje życie, gdybyś ty pozbył się wszystkich osądów na temat tego czym są pieniądze? Jakby to było gdybyś pozbył się wszelkich opinii, osądów na temat tego kim jesteś ty?? 🙂

Jeśli wybierasz zmienić wszystko co jest niezbędne, aby mieć radość i lekkość w finansach, napisz proszę mail z odpowiedzią na pytanie: Gdybym mógł otrzymać wszystko od tej sesji to co by to było? marcin@symfoniamozliwosci.pl

Koszt sesji 100 zł, wpłaty proszę kierować na konto:  64 1910 1048 2260 6805 6554 0001.

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *