Symfonia możliwości – sesje na odległość

Posted On 3 grudnia 2015| Dodaj komentarz

Cześć Śpiący Gigancie 🙂

symfonia-mozliwosci

Czy już jest czas? Czy już czas się, aby się obudzić?

Ile lat przespałeś, Ile lat udawałeś, że żyjesz, a tak naprawdę nie żyłeś, tylko śniłeś i czekałeś, czekałeś bo wiedziałeś, że przyjdzie ten moment, w który Twoja moc, będzie potrzebna tej planecie?

Jak wiele lat śniłeś, ale tak naprawdę nie spałeś i nie śniłeś, tylko wydawało Ci się, że śpisz i śnisz, a w rzeczywistości kreowałeś inną rzeczywistość? Rzeczywistość, która w końcu będzie w stanie otrzymać Dar, którym jesteś dla tej planety? Czy już jest czas, abyś zaczął kreować inną rzeczywistość korzystając w pełni ze swojego potencjału??

Co teraz jest możliwe?

Zadaj proszę pytanie, czy ta sesja będzie dla Ciebie i twojego ciała wsparciem? Czy otworzy przed Tobą nowe możliwości? Czy ta sesja rozpakuje Cię z ograniczeń?

Jeśli tak to serdecznie zapraszam w piątek o 22.30

Koszt sesji 100 zł, chyba, że poczujesz, że więcej, będzie większym wkładem dla Ciebie 🙂 Proszę także weź pod uwagę, że jest to sesja grupowa i twoja gotowość do wyjścia z twoich ograniczeń może być wkładem dla innej osoby… Każdy może być wkładem dla każdego…

Pamiętaj, żeby wysłać do mnie odpowiedź na pytanie: Jeśli mógłbyś/mogłabyś otrzymać wszystko od tej sesji to co by to było? Najlepiej mailem: marcin@symfoniamozliwosci.pl

Wpłaty za sesje proszę kierować na Marcin Marcinkowski nr 64 1910 1048 2260 6805 6554 0001

Jak może być jeszcze lepiej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *