Twój wybór kreuje – 90 dni praktyki wybierania

Posted On 3 stycznia 2020|

Dobry wybór czy zły wybór?

Co teraz mogę wybrać, co zacznie urzeczywistniać przyszłość, w której prawdziwie pragnę żyć?

Nie wiem co jest dla Ciebie najtrudniejsze, wybieranie jako takie czy też niepokój, lęk, strach, obawa, czy to będzie dobry czy zły wybór?

Każdy twój wybór coś przynosi, coś kreuje i to zupełnie naturalne, że pragniemy mieć poczucie, że coś sobie danym wyborem ułatwiliśmy? Choć może być też tak, że z czasem, z perspektywy lat okazało się, że to co wydawało nam się, że sobie danym wyborem ułatwiliśmy, tak naprawdę nic nam nie ułatwiło, a wręcz przeciwnie i to do kwadratu…

A gdyby tak dać się zaprosić do zupełnie innego spojrzenia, poznania, ciekawości tego czym jest wybór?

A gdyby tak odczarować wybór i mieć z nim radość, łatwość i zabawę?

Jakby to było przestać się bać konsekwencji tego co dany wybór przyniesie?

Jakby to było przestać być przytłoczonym koniecznością ciągłego wybierania?

Jakby to było nauczyć się wybierać i mieć w tym poczucie komfortu, przestrzeni, swobody, wolności?

Jakby to było mieć łatwość w wybieraniu i zmianie wyboru?

Twój wybór kreuje, każdy wybór kreuje, to że nie wybierasz to też jest wybór, to że boisz się wybierać to też jest wybór. Nieustannie wybieramy, często poprzez tzw. „mniejsze zło” … a jeśli istnieje inne podejście inna możliwość?

Jakby to było oswoić wybór? Jakby to było zobaczyć i pozwolić sobie otrzymać to co pragniemy kreować, podarowując sobie łatwość wybierania?

Jakby to było mieć świadomość, jaką przyszłość będzie kreował każdy twój wybór?

Zapraszam serdecznie na 90 dniową zabawę z praktycznym podejściem do wyboru i wybierania…

Co się będzie działo w przeciągu tych 90 dni:

Odbędzie się około 10 spotkań online via zoom… głównie, aby przekazać Ci narzędzia do codziennej praktyki wybierania. A do tego na pewno na tych spotkaniach będziemy rozmawiać o wybieraniu… wybieraniu Siebie, wybieraniu więcej, wybieraniu bycia zaproszeniem dla pieniędzy, wybieraniu kreowania życia jakiego prawdziwie pragniesz, wybieraniu ponad obawą, lękiem, strachem, wybieraniu z łatwością, wybieraniu zdrowia, wybieraniu dla ciała …. itd., itp… tematyka spotkań także zależeć będzie od twoich wyborów.

Odbędzie się też 10 sesji „Symfonia Możliwości” – to spotkanie energetyczne, które mają ułatwić Ci wybieranie… zrobić więcej przestrzeni dla wybierania m.in. tego co prawdziwie pragniesz wykreować.

I oczywiście ponieważ mówimy tu o praktyce wybierania dostaniesz zestaw ćwiczeń, pytań, odkreowań, które pozwolą Ci mieć z każdą chwilą coraz większą radość i łatwość w wybieraniu i byciu wyborem.

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski

accessbars.com.pl

uzdrawianierekonektywne.com.pl

506104987

Gotowość do wzięcia udziału w wydarzeniu należy zgłosić mailem na adres: proconsciousness@gmail.com do dnia 17 stycznia i potwierdzić wpłatą 440 zł na konto Marcin Marcinkowski 52 1960 1056 1211 4485 0168 0878.