Warsztat inny niż wszystkie – Access Bars

Posted On 2 listopada 2016|

Warsztat Access Bars, trochę inny warsztat niż wszystkie… Tak inny jak Ty.

Czy towarzyszy Ci czasem to poczucie, że jesteś inny?

A czy masz też poczucie, że w tym świecie bycie innym to jednak nie jest nic pożądanego?

A może nawet wiesz, że nie tylko jesteś inny, ale lepszym określeniem twojej inności jest, odczucie, że jesteś wyjątkowy, niezwykły, niepowtarzalny?

A może też masz czasami odczucie, że z tym światem jest coś nie tak, skoro dość trudno jest mu otrzymać twoją wyjątkowość?

A jeśli masz rację? A jeśli z tobą jest wszystko TAK? A jeśli to ten świat wymaga zmiany?

A jeśli wcale nie chodzi o to, aby być normalnym i dopasowanym? A jeśli bycie niestandardowym odchyleniem od normy to moment, w którym zaczyna się twój świat?

A jeśli twój świat to miejsce w którym zaczynasz być sobą – darem, który potrzebuje ta planeta, aby się zmienić?

Jeśli masz takie odczucie to na pewno warsztat Access Bars może być ogromnym wkładem do twojego życia. Przestrzenią, w której możesz otrzymasz swoją wyjątkowość i z łatwością zaczniesz podroż, aby dopasowywać ten świat z radością i lekkością do siebie i przestaniesz z trudem próbować dopasować się do form i struktur tego świata? A jeśli nic z tego co napisałem Ci nie pasuje, to możesz po prostu wybrać czy chcesz spojrzeć na świat trochę innymi oczami?

Czym jest Bars?

Myśli, uczucia i emocje nie są niczym innym jak tylko polaryzacją jedności, tworzą separację i odcinają nas od otrzymywania. Otrzymywanie jest jedną z naszych najwspanialszych umiejętności i jedną z tych rzeczy, których odrzucenie przychodzi nam zdecydowanie łatwiej, niż odrzucenie czegokolwiek innego. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w twoim mózgu. To tak jakby aktywować w komputerze wirusa świadomości, który zaczyna odkrywać, gdzie funkcjonujesz na zasadzie auto-pilota zamiast w świadomości – czyli odrzucasz zamiast otrzymywać.

Bars to 32 punkty na głowie, w których przechowujesz wszystkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy, którym nadałeś znaczenie w jakimkolwiek wcieleniu. Podczas sesji Bars ma miejsce coś na wzór naciśnięcia klawisza „usuń” na twoim komputerze. Właściwie Barsy są twardym dyskiem przechowującym dane w twoim „komputerze”. To są dosłownie te wszystkie rzeczy, które nagromadziłeś życie po życiu.

Sesja Bars to jakby wykasowywanie wszystkich danych z plików, aby dłużej tam nie pozostawały i nie były automatycznie wywoływane. Podczas sesji Bars zostaje spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na dostęp do twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń i punktów widzenia, w oparciu o które funkcjonowałeś od dzieciństwa albo jeszcze w innych wcieleniach. Tak naprawdę zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość nie ma już w ten sam sposób wpływu na twoją przyszłość.

Czym jest warsztat Bars?

Jednodniowym spotkaniem z bardzo prostymi narzędziami, które pozwolą Ci otrzymać tą wspaniałość, którą jesteś i poznasz proces Bars.

Nauczysz się jak wykonywać sesję Access Bars.

Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars.

Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars®za pieniądze.

Proces Manualny Bars®został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów: Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 890 zł, dla osób powtarzających warsztaty – 445 zł. Dzieci do 15 roku życia – 0 zł.

Warsztaty trwają 1 dzień.