Warsztat na którym nie wolno nie być – aktywacja 90% możliwości twojego mózgu – proces dla ciała

Posted On 12 maja 2020|

W tym przypadku zaryzykowałbym stwierdzenie „obecność obowiązkowa”! Czasami coś do nas tak mocno przemówi, że pragniemy, aby cały świat zobaczył to naszymi oczami i poczuł tak samo jak my. Tyle, że w przypadku tego procesu tak nie było, nie powalił mnie od razu, nie miałem poczucia, że trzeba go natychmiast pokazać całemu światu. Nie zobaczyłem tego, bo jest to obszar kompletnie nieznany. Po prostu nie wiemy jeszcze jak to jest, kiedy nasz mózg mógłby zostać uruchomiony w 90%. Postrzegamy ten świat z perspektywy 10% zdolności naszego mózgu i opcja 90% po prostu jest trudno do zobrazowania, nie idzie za tym, żadne logiczne uzasadnienie czy podpowiedź.

Wiec kiedy Gary Douglas twórca Access Consciousness zasygnalizował, że teraz jest ten czas kiedy proces dla ciała „Inicjalizacja, Aktywacja, Umocnienie 90% Możliwości i Funkcjonowania Twojego Mózgu” będzie wsparciem dla funkcjonowania w obecnej rzeczywistości, to też tego nie postrzegłem. Odczułem nieznaczne kliknięcie, ale pozwoliłem sobie udać, że go nie widziałem.

I nawet kiedy otrzymałem ten proces, jeszcze nie do końca wiedziałem, że będę o tym do was pisał cokolwiek. Mamy w Access takie ładne powiedzenie: Otrzymasz, kiedy otrzymasz, jeśli otrzymasz” Znam je doskonale i nie znaczy, że z łatwością otrzymuję wszystko co wszechświat jest mi gotów zaoferować. Choć jest we mnie gotowość do częstego opuszczani barier i świadomość, że otrzymywania trzeba się uczyć i je praktykować… zatem zacząłem pytać, Jakby to było otrzymać od tego procesu? Co ja wiem o tym procesie i co Gary o nim wie? To były pytania, które zadawałem sobie, kiedy otrzymywałem ten proces dla ciała i zadaje je nieustannie od tego momentu.

Teraz po ponad 24 godzinach od pierwszej sesji mam poczucie, że jakiś proces się zaczął, że coś trwa, że coś się budzi…. i że to jest coś co … otworzy dostęp do zupełnie innego funkcjonowania na tej planecie… Wiem, nie wiem skąd, nie wiem jak, nie mam dowodów, na poparcie swoich odczuć, nie potrafię nazwać słowami i w żaden sposób opisać procesu, który ma miejsce, jedyne co mi przychodzi do głowy to tak jakby moja głowa po tym procesie pracowała w dodatkowych wymiarach, o których nie mam pojęcia… i nie wiem co będzie dalej…

Ale kiedy pytam siebie czy jest to wkładem do kreowania przyszłości w której warto być i żyć, przyszłości, która wiem, że jest możliwa? To w moim ciele budzą się wibrację, które są dla mnie zupełnie nowe… trochę tak jakby ciało było wyjątkowo ciekawe tego jak to jest kiedy mózg może znacznie więcej…

Dlatego też serdecznie zapraszam na warsztat – nauka procesu dla ciała: „Inicjalizacja, Aktywacja i Umocnienie 90% Możliwości i Funkcjonowania Twojego Mózgu” – i coś mi mówi, że należy wspomnieć, że jeśli czytasz tą informację to proszę cię wiedz, że „obecność jest na nim obowiązkowa”, a jeśli potrzebujesz trochę czasu, aby to postrzec i otrzymać to oczywiście zapraszam na spotkanie z tym procesem – sesja indywidualna – 200 zł

Możesz też zadać sobie dowolne pytanie czy jest to proces, który będzie zmianą o jaką prosi twoje ciało? Czy jest to proces o jaki prosi przyszłość? Czy jest to proces o jaki prosi świadomość? I co oczywiste czy robiąc ten proces dla siebie i dla kogoś będę miał/a z tego radość i zabawę? To co jest lekkie dla Ciebie jest twoją prawdą 🙂 jmbjl?

Organizacyjnie: Rybnik, ul Wyzwolenia Termin wtorek – 19 maja g. 17 – 20. Cena – 200 zł

zapisy: proconsciousness@gmail.com

Zapraszam serdecznie

Marcin Marcinkowski CFMW

Ps. Na warsztacie będzie o innym procesie na ciało access, który jest wyjątkowo związany z tym procesem, którego będziemy się uczyć, zatem w sumie to zapraszam na warsztat dwóch procesów na ciało w cenie jednego, cjjm?