Wieczór odkreowań – Access Consciousness – piątek 18.12

Posted On 15 grudnia 2015|

Podróż po więcej siebie – cz I – Wiedzenie

wieczór-odkreowań-cz1

Jak dużo wiesz? Co wiesz? Od kiedy wiesz? I wiesz, że wiedziałeś zawsze.

Czy wiesz, że wiedzenie jest najbardziej umniejszaną kompetencją, która masz? Czy zdarza Ci się wiedzieć, że wiesz? Czy na pytanie skąd wiesz? Wiesz, że po prostu wiesz! I nikomu nie musisz tłumaczyć tego skąd i jak i gdzie. Czy zdarza Ci się mieć tak silne poczucie tego co jest prawdą albo kłamstwem, że przestaje Cię kompletnie interesować to czy ktoś Ci wierzy czy nie wierzy. To trochę tak jakby w każdej komórce twojego ciała mieszkało to wiedzenie.

Górka czasem zaczyna się, kiedy ktoś zada Ci pytanie Czy masz na to jakieś dowody?

Najpewniej nie masz, bo twoje wiedzenie jest tylko twoje i bazuje na twoim odczuciu prawdy i twoim zaufaniu do własnych odczuć… więc po prostu wiesz, ale dowodów jakby… brak!

Wtedy umysł przyspiesza i wchodzisz w energię udowadniania swojego wiedzenia, szukasz potwierdzenia, że nie tylko ty to wiesz, ale wie to i Tadek i Józek też wie. Tyle, że Józek nie chce tego już wiedzieć, bo żona mu nie pozwala, bo nie wie co ma powiedzieć koleżankom o tym, że jej Tadek wie, więc Tadek wiedzieć nie może… Józek ze swoim wiedzeniem pojechał w Bieszczady, bo mógł. I tak zostałeś ze swoim wiedzeniem, że inna rzeczywistość jest możliwa, i że możliwa jest radość, i lekkość, i obfitość w każdym obszarze życia, kompletnie sam. I co dalej? I tak siedzisz trochę w coraz większym rozkroku? Pojechać w Bieszczady, czy pozbyć się żony Tadka??

Powoli tracisz zaufanie do swojego wiedzenia, bo tak jest łatwiej? Ale i tak nie daje Ci to spokoju…bo choć już trochę mniej to i tak dalej wiesz, że wiesz, więc szukasz…

I tu jakby znikąd pojawia się taka oto informacja:

Wieczór odkreowań, piątek 18.12 godz. 18

Temat spotkania: Podróż po więcej siebie – cz. I – Wiedzenie.

Więc zbierasz 50 zł w kieszeń i idziesz, bo wiesz, że już nie tylko ty wiesz, że inna rzeczywistość jest możliwa.

Co to jest wieczór odkreowań?

To taki czas, w którym możesz otrzymać więcej przestrzeni dla uznania siebie? To taki czas i miejsce, gdzie przychodzisz i łapiesz trochę oddechu, bo okazuje się, że otrzymujesz więcej siebie i więcej uznania tego co wiesz, tego kim jesteś i co pragniesz zmienić, miejsce gdzie możesz wyjść z własnych ograniczeń i poznać kilka narzędzi, które pozwolą Ci przestać wybierać kreowanie swojego życia, poprzez ograniczenia, trudności, problemy, osądy, separacje. Przestrzeń, która zaprasza do bycia radością i honorowania siebie, bez osądów…

Zatem co wiesz, ale uznałeś, że nie wiesz, albo wyparłeś, że wiesz, bądź, nieustannie zapierasz się, że nie wiesz, bo gdybyś uznał, że wiesz, to zmieniło by się wszystko?

Serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

Piątek 18.12 godz. 18

Łódź, ul. Piękna 31/33 m 14