Wieczorny warsztat o pieniądzach w Rybniku 1 lipca

Posted On 8 czerwca 2018|

Łatwość z pieniędzmi… ??

Czy to jest w ogóle dostępne i możliwe? Jaka jest teraz twoja rzeczywistość z pieniędzmi? Czy ona dopuszcza zmianę? Czy Ty w swojej głowie swoim życiu dopuszczasz stworzenie innej relacji z pieniędzmi?

A gdyby tak każdy twój oddech, każde uderzenie serca, było zaproszeniem do bycia kreowania generowania i urzeczywistniania pieniędzy w twoim życiu? Czy gdyby tak było, tworzyło by to zupełnie inną relację z pieniędzmi w twoim świecie?

A gdyby otworzyć sobie inną możliwość i zacząć zadawać pytanie, jaką energię przestrzenią i świadomością muszę stać się ja i moje ciało, aby pieniądze pragnęły być blisko mnie i być ze mną?

Czy samo takie pytanie zaczyna już zmieniać twoje podejście do pieniędzy?

A może chciałbyś/chciałabyś, aby pieniądze cieszyły się z twojej obecności w ich życiu i zapraszały więcej pieniędzy?

Jakby to było być przestrzenią, w której pieniądze mają dobrą zabawę i same zapraszają do tej przestrzeni, do twojego życia więcej pieniędzy?

A jeśli to jest możliwe? A jeśli to jest tylko zmiana energetyczna, która już jest dostępna dla Ciebie,

tylko trzeba się „dostroić do odpowiedniej wibracji”? A jeśli mógłbyś/mogłabyś być: Zawsze mam więcej pieniędzy niż mogę wydać?

Jakiej zmiana jest wymagana w twoim świecie, aby tworzyć przestrzeń, która jest zaproszeniem dla pieniędzy?

Gdybyś był/była zainteresowany zmianą, która otwiera zupełnie inne możliwości z pieniędzmi w twoim świecie serdecznie zapraszam na wieczorny warsztat w piątek 1 lipca do Rybnika w godz. 18.30 – 20.30

Miejsce: Rybnik – dokładny adres wkrótce zostanie podany

Inwestycja: 10 zł.

Zgłoszenia: proconsciousness@gmail.com lub sms 506104987

Serdecznie zapraszam

Marcin