X-MEN Będąc Przyszłością

Posted On 5 lipca 2017|

Jako X-men, prawdopodobnie masz zdolność myślenia poprzez obrazy. Ta rzeczywistość uczy nas, że aby coś wykreować musisz mieć wizję tego jak coś powinno wyglądać, umieścić tę wizję przed sobą i robić wszystko co możesz, aby dotrzeć do miejsca, którego wizję stworzyłeś. Mogłeś zauważyć, że to nie do końca dla Ciebie pracuje. Jesteś inny. Jesteś dziwny. Jesteś dziki. Jesteś dziwakiem i nienawidzę ci tego mówić, ale kreowanie z przestrzeni tej rzeczywistości nigdy nie będzie dla Ciebie pracować. Nie ważne jaka ciężko i jak długo będziesz próbował.

Prawdziwa przyszłość nie ma obrazu. Prawdziwa przyszłość jest możliwością, aż do momentu w którym się w niej znajdziesz. Kreowanie prawdziwej przyszłości jest byciem energią przyszłości, którą pragniesz BYĆ a następnie doganianiem tej przyszłości, którą już wykreowałeś. Ty jesteś przyszłością. I po prostu wcale nie chcesz tego wiedzieć.

Jeśli chciałbyś być przyszłością, która otwiera inne możliwości, oto 3 rzeczy to rozważenia:

1. Jaka przyszłością odmawiasz sobie być, a gdybyś nią był, otrzymał być wszystko czego pragniesz z totalną lekkością, włączają w to za dużo pieniędzy?

Przepowiadacie przyszłość. Jak x-men, masz dostęp do wielowymiarowej rzeczywistości, która nie może zostać potwierdzona, nie może zostać zdefiniowana, i nie może zostać w żaden sposób opisana. Zamiast pozwolić sobie dogonić przyszłość, ciągle próbujesz znaleźć obraz tego co potrzebujesz, aby się do niej dostać. A obraz pojawia się tylko wtedy kiedy go wybierasz, więc nie jesteś w stanie go zobaczyć, aż do momentu, w którym go wybierzesz. A kiedy go wybierzesz, już więcej go nie widzisz. Urzeczywistniasz go. Jesteś nim.

2. Nie możesz widzieć przyszłości. Możesz tylko być przyszłością.

To jest miejsce, w którym potrzebujesz zapytać, „Jakie będzie moje życie za 5 lat jeśli to wybiorę? Jakie będzie moje życie za 5 lat jeśli tego nie wybiorę?” Nie możesz stworzyć konkretnego/stałego obrazu, kiedy zadajesz to pytanie, więc nie możesz skonkretyzować/utrwalić przyszłości.

Kiedy realizuję inwestycję albo coś innego, zawsze pytam „Jak to z tym będzie? Jak będzie z tym przyszłość? (be like) a nie, Jak to będzie wyglądać? Jak będzie wyglądać przyszłość tego? (look like). To będzie albo zaciśnięte, albo przestrzenne albo będzie wspanialsze niż byłem to sobie w stanie wyobrazić.

3. Co tutaj jest możliwe, co jest wspanialsze nić wszystko co byłem sobie wstanie wyobrazić?

Twoja wyobraźnia jest ograniczeniem. Twoja wyobraźnia jest tym co możesz zobaczyć, a to co możesz zobaczyć ogranicza Cię. Kiedy zaczynasz pytać: Co jest tutaj możliwe, co jest wspanialsze nić wszystko co byłem sobie wstanie wyobrazić?, możesz wyjść ponad to co widzisz, ponad to co widzą inni, otwierasz drzwi do postrzegania nieograniczonych możliwości, które są dostępne, które tylko niewielu gotowych jest uznać, ponieważ to nie pasuje do ograniczonego, świata nie-wyboru, w którym oni żyją.

Ty jesteś przyszłością. Nie utrwalaczem, konkretnej przyszłości, ale przyszłością możliwości. Kiedy jesteś gotów BYĆ energią przyszłości, której pragniesz, przyszłość której pragniesz może ukazać się z łatwością.


Powyższy materiał jest tłumaczeniem teksu Garego Douglasa X-men Being The Future. oryginalny teks znajduje się tutaj: https://garymdouglas.com/x-men-being-the-future

Jaką przyszłością mogę dzisiaj stać się ja i moje ciało, której pragnę, która wiem, że jest możliwa i o którą nigdy dotąd nie ośmieliłeś się nawet poprosić?

z radością i wdzięcznością

Marcin Marcinkowski