Złote Fale Bogactwa – 4x spotkanie online Symfonia Wdzięczności

Posted On 26 lipca 2023|

Co wykreowałeś z pieniędzmi dotychczas? Jak wygląda twoją obecna relacja z pieniędzmi?

Czy to co kreujesz z pieniędzmi pozwala Ci spokojnie patrzeć na twoją przyszłość?

Czy masz niezbędne narzędzia do tego, aby zmienić swoją obecną relację z pieniędzmi?

Jak by to było mieć tutaj i łatwość i radość i ciekawość i poziom zaangażowania, który pozwoli Ci stworzyć łatwość z pieniędzmi? Jak by to było już nigdy nie walczyć i nie męczyć się tematem pieniędzy w twoim życiu?

Pieniądze to jeden z oczywistych aspektów bogatego życia, ponieważ mają one zdolność to zapraszania nieograniczonych możliwości i mogą znacząco ułatwiać życie. Ale czy możliwe jest by poczuć się bogatym i serfować na złotych falach bogactwa nie mając jeszcze zasobnego portfela – to na pewno będzie jedne z tematów cyklu naszych sesji … Jak pozbyć się ze swojej przestrzeni poczucia niedostatku i braku?

Na sesjach zajmiemy się też budowaniem przestrzeni otrzymywania i eliminowaniem potrzeby bycia reakcją na wszystko wokół ciebie. Jak bo było być i kreować ponad potrzebą reakcji? Jak czuło by się twoje ciało gdyby nie było w tobie potrzeby bycia reakcją?

Przede wszystkim będziemy korzystać z nieograniczonych możliwości kreacji dzięki tworzeniu przepływów energii. Jak by to było gdyby twoja łatwość w zatrudnianiu wibracji do współpracy dawała Ci poczcie, że w swoim życiu możesz wykreować wszystko?

Każdy z nas ma swój absolutnie wyjątkowy unikalny sposób przejawiania się na tej planecie. W tak samo niezwykle indywidualny sposób współkreuje z molekułami tego świata. Możliwość czy też zdolność tworzenia jest niewyczerpywalnym zasobem we wszechświecie. Zdolność do współistnienia z tą możliwością i czerpanie z niej jest, tym co napędza każdą formę energetyczną. Jak by to było zacząć odkrywać swoje wyjątkowości i talenty kreowania i współpracy z najróżniejszymi formami energetycznymi na naszej planecie. Ta przestrzeń też prawdopodobnie zagości w naszych sesjach.

Co jeszcze przyniosą nam Złote Fale Bogactwa? Jakim jeszcze ułatwieniem mogą być to już zdecydowanie zależy od waszych pytań i próśb do wszechświata. Co zupełnie nowego jest teraz możliwe?

A czym jest sama Symfonia wdzięczności … ?

Symfonia wdzięczności jest jak przestrzeń nieograniczonej zabawy w zaproszenie nowych możliwości do twojego ciała życia bycia i przyszłości, którą pragniesz kreować… jest tez jak przestrzeń w której komponujesz z wibracji i molekuł, zmianę o która prosi osoba otrzymująca sesję, to tak jak by budować ścieżki ułatwienia, dla tych którzy mają ochotę pójść nową ścieżką przez życia, trochę jak by na tym niewidocznym planie wibracyjnym zbudować dostęp do możliwości, które będzie łatwiej znaleźć, kiedy wybierzesz się w drogę po zmianę.

Można powiedzieć, że przed symfonią wiesz, że musisz przejść przez wysokie góry bo za nimi czekają na ciebie zupełnie nowe możliwości przestrzenie i energie z którymi nasz ochotę tworzyć życie, a po symfonii wiesz już jak to zrobić, bo jest dla Ciebie dostępna ścieżka ułatwień z których możesz skorzystać wybierając zmianę,

Symfonia pozwala zmienić plan energetyczny ma którym funkcjonujesz …może być tak, że z nie wiadomo jakich przyczyn zawsze wybierałeś trudności w jakieś przestrzeni życia i kiedy prosisz o zmianę może okazać się, że w czasie symfonii jest możliwa przebudowa całej tej platformy funkcjonowania w taki sposób, abyś niepostrzeżenie i nawet nie koniecznie ty wyjątkowo świadomie zaczął wybierać ułatwienia dla Siebie i swojego życia. Może być tak, że choć wcale na początku tego nie zobaczysz, to zmieni się cała platforma operacyjna twojego życia.

Takich Symfonii podczas tego cyklu zrobimy 4 – pod pogodną nazwa Złote Fale Bogactwa.

Będę to spotkania online na platformie Zoom. Potrwają w zależności do energii danego spotkania od 30 do 45 min. Warto wcześniej zainstalować Zoom na komputerze czy telefonie. Po rejestracji otrzymasz link z hasłem do naszego spotkania na Zoomie.

Przed Symfonią warto wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się tutaj

Jest tak prośba o to, aby napisać kilka pytań – twoich próśb do wszechświata o zmianę.

Może to wyglądać tak:

„Jak by to było gdybym miała łatwość kreowania generowania urzeczywistniania zapraszania otrzymywania akumulowania i posiadania 100 mln dolarów w każdym roku z radością i łatwością?” i takich pytań, próśb nie koniecznie związanych z bogactwem pieniędzy możesz napisać dowolną ilość.

Zapraszam bardzo serdecznie

Ten świat jest przestrzenią w której bawią się wibracje w nieustanne tworzenie. A Symfonia może dla Ciebie zrobić w tej przestrzeni ścieżki ułatwiające realizowanie pragnień. Jak by to było pozwolić sobie skorzystać z tego ułatwienia?

Cena za sesje to 188 zł konto do wpłaty znajduje się w formularzu zgłoszenia – tutaj

Ciekawe jaką łatwość dla cieszenia się pokojem i spokojem z energią obfitości, dostatku i łatwość z pieniędzmi możemy wykreować podczas tych spotkań?

Zapraszam też bardzo serdecznie na indywidualne spotkania energetyczne z Symfonią Wdzięczności – do końca roku są dostępne w preferencyjnej cenie 500 zł za 60 min spotkania online. Możliwe są też bezpośrednie spotkania z Symfonią w Rybniku. Jeśli masz ochotę na taką sesję napisz: proconsciousness@gmail.com