Zmiany, zmiany, zmiany i zupełnie nowe drogi w 2024.

Posted On 1 stycznia 2024|

Jak by to było nigdy nie zrezygnować z Siebie i swojej prawdy? Jak by to było z łatwością podążać własną drogą? Jak by to było zrezygnować ze wszystkiego co nie pozwala Ci tworzyć życia, którego prawdziwie pragniesz?

Pytania są dobre na wszystko i zawsze otwierają drogę do świadomości. Korzystanie z pytań potrafi również zaskoczyć i dać sygnał, że czas zamknąć rozdział, który jeszcze rok temu wydawało się, że będzie zawsze aktywny w moim życiu. Moja droga i współpraca z Access Consciousness zdecydowanie się zamknęła. Zamykała się już od jakiegoś czasu, ale ostatecznie postanowiłem, że w 2024 roku nie będę już realizował warsztatów pod szyldem Access Consciousness.

Jak by to było wyruszyć z łatwością w każdą nową drogę i pozwolić sobie tworzyć i podarowywać innym narzędzia, które pozwalają na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój i zaproszenie zmian z jeszcze większą łatwością.

Nowy rok jest zawsze symbolicznym początkiem, pozwalam sobie skorzystać z tego impulsu otwarcia na coś zupełnie nowego. Od 2024 będę oferował jedynie moje autorskie szkolenia i warsztaty oparte na blisko 20 letniej podroży po bardzo szerokim zakresie najróżniejszych narzędzi ułatwiających zmianę.

W przeciągu najbliższych dni zmieni się adres strony, a strona zostanie wzbogacona o opisy nowych warsztatów.

Jest we mnie ogromna wdzięczność dla Wszystkich, którzy podróżowali ze mną przez ostatnie lata i z zaufaniem poznawali narzędzia Access Consciousness. Jak by to było korzystać z tego co dla Was pracuje? Jak by to było gdyby związek z jakąkolwiek ideą nie zatrzymywał nikogo w drodze po najlepsze możliwe życie?

Szczęśliwych Nowych Wyborów i Szczęśliwych Nowych Dróg dla Was w 2024

Wdzięczność ogromna #cieszęsieżejesteśnatejplanecie

Marcin Marcinkowski