Zupełnie nowe możliwości i ułatwienie w dostępie do szkoleń Access Bars i Access Facelift w miesiącach kwiecień i maj 2020

Posted On 2 kwietnia 2020|

Na wstępie powiedziałbym tak, Access Bars jest dobry w zasadzie na wszystko, a przede wszystkim pomaga wychodzić ze wszelkiego rodzaju stanów niepokoju, lęku, depresji. W ostatnim czasie można by rzecz, że jesteśmy bombardowani ogromną ilością informacji, nie zawsze też łatwo nam jest odróżnić informację, rzetelną od informacji, zupełnie nieprawdziwej. Każda z informacji, która buduje w nas zagrożenie i niepewność jutra ma ogromny wpływ na naszą odporność psychiczną i fizyczną, Nadmiar informacji niepokojących budujących zawsze będzie budował pogorszenie stanu zdrowia. Zawsze, a teraz szczególnie polecam korzystać z zabiegów Access Bars i Access Facelift. Zabieg Access Bars w magiczny wręcz sposób opróżnia naszą głowę z nadmiaru informacji, redukuje w nas poczucie lęku, niepokoju. Robiony regularnie pozwala nam funkcjonować z dala od depresji i niepokoju o przyszłość, za tym poprawia się kondycja naszego ciała. Access Facelift w największym skrócie, odbudowuję nasze ciało, redukuje poczucie zmęczenia w naszym ciele wywołane ciągłym stanem stresu, napięcia i niepokoju, można powiedzieć, że transformuje nasze ciało w taki sposób, że po 10 – 20 zabiegach Access Facelift nasze ciało samo zaczyna mieć ochotę na więcej ruchu, więcej zabawy, więcej aktywności. Po Facelifcie nasze ciało samo zapraszam nas do aktywności, do miejsc gdzie jest większy ruch, większy przepływ energii, zdecydowanie trzeba podkreślić, że odmładza nasze ciało, odżywa je ogromnymi ilościami energii, które budzą w naszym ciele apetyt na życie.

Ponieważ jest teraz czas kiedy spotkania w większych grupach są raczej niezalecane, a twórca metody Gary Douglas, zdecydowanie nie rekomenduje robienia tych warsztatów na odległość – w trybie online. Postanowiłem, że do każdych dwóch osób, przyjaciół, czy rodzin, które będą gotowe gościć kameralny warsztacik Access Bara czy Access Facelift dojadę z radością bez dodatkowych kosztów. Zatem jeśli masz ochotę nauczyć się robić zabieg Access Bars i/lub Access Facelift i stać się certyfikowanym praktykiem metody z przyjemnością przyjadę zrobić warsztat u Ciebie, w ustalonym wcześniej terminie.

kontakt: Marcin Marcinkowski 506104987 proconsciousness@gmail.com

Zapraszam

Marcin